PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa strategia Immochan - modernizacja centrów i realizacja nowych inwestycji

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 wrz 2012 14:19

Nowa strategia Immochan - modernizacja centrów i realizacja nowych inwestycji

Immochan należąca do Grupy Auchan Polska ogłosiła powstanie nowej strategii firmy. Stare obiekty zostaną zmodernizowane i rozbudowane, powstaną także kolejne centra handlowe.

REKLAMA

Immochan zarządza obecnie 20 centrami handlowymi w całej Polsce. Większość z nich to obiekty pierwszej i drugiej generacji. Najnowsza strategia Immochana zakłada ich modernizację do obiektów trzeciej generacji z rozbudowaną ofertą sklepów, punktów usługowych, restauracji i rozrywką.

Immochan ma położyć duży nacisk na aranżację strefy rozrywki dla klientów. W nowych galeriach pojawią się dodatkowe atrakcje, tj. kina, kręgielnie, place zabaw dla dzieci, kluby fitness oraz poszerzone strefy z restauracjami i kawiarniami. Liczba najemców w galerii wzrośnie do 150, a nawet do 200. Wśród nich pojawią się nowe marki krajowe i międzynarodowe.

Ostatnie inwestycje Immochana spełniają wprowadzaną strategię. W Galerii Bronowice w Krakowie będzie 160 butików na powierzchni najmu ok. 60 tys. mkw., a CH Auchan w Łomiankach - 100 butików na powierzchni najmu ok. 34 tys. mkw.

Do nowych projektów Immochan zalicza się: rozbudowa galerii w Piasecznie (200 butików, o powierzchni GLA ok. 83 tys. mkw.), w Szczecinie (150 butików, 4 megastory, o powierzchni GLA ok. 100 tys. mkw.) oraz w Parku Handlowym w Góraszce (200 butików, 30 średnich powierzchni, 4 megastory, o powierzchni GLA ok. 100 tys. mkw.).

We wrześniu Immochan wprowadza także nową identyfikację wizualną. Pierwszym krajem, który zaprezentuje się w nowej szacie graficznej, jest Polska.

- Nowe logo obrazuje nową dynamikę w działaniach Immochan. Wierzę, że odświeżona identyfikacja wizualna wyrażająca ambicję i entuzjazm, stawiająca współpracowników, najemców i klientów w centrum działań, wzmocni wizerunek firmy, jako partnera godnego zaufania - podkreśla Benoit Charles, dyrektor generalny Immochan w Polsce.

Immochan to międzynarodowa firma obecna w 12 krajach Europy i Azji. Jest jedną z wiodących firm na rynku centrów handlowych. Zarządza 320 galeriami o łącznej powierzchni blisko 1,84 mln mkw. oraz parkami handlowymi o powierzchni 1,2 mln mkw. Aż 35 proc. powyższych projektów powstało podczas ostatnich 5 lat, co potwierdza prężność i skuteczność działań Immochan.

W Polsce Immochan, który zarządza ponad tysiącem umów z najemcami, jest jednym z liderów na rynku centrów handlowych. Posiada 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni handlowej blisko 700 tys. mkw. Największe z galerii - liczące ponad 90 butików, punktów usługowych i restauracji - to Port Rumia oraz Auchan Bielany we Wrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA