PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa strategia Immochan - modernizacja centrów i realizacja nowych inwestycji

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 wrz 2012 14:19

Nowa strategia Immochan - modernizacja centrów i realizacja nowych inwestycji

Immochan należąca do Grupy Auchan Polska ogłosiła powstanie nowej strategii firmy. Stare obiekty zostaną zmodernizowane i rozbudowane, powstaną także kolejne centra handlowe.

REKLAMA

Immochan zarządza obecnie 20 centrami handlowymi w całej Polsce. Większość z nich to obiekty pierwszej i drugiej generacji. Najnowsza strategia Immochana zakłada ich modernizację do obiektów trzeciej generacji z rozbudowaną ofertą sklepów, punktów usługowych, restauracji i rozrywką.

Immochan ma położyć duży nacisk na aranżację strefy rozrywki dla klientów. W nowych galeriach pojawią się dodatkowe atrakcje, tj. kina, kręgielnie, place zabaw dla dzieci, kluby fitness oraz poszerzone strefy z restauracjami i kawiarniami. Liczba najemców w galerii wzrośnie do 150, a nawet do 200. Wśród nich pojawią się nowe marki krajowe i międzynarodowe.

Ostatnie inwestycje Immochana spełniają wprowadzaną strategię. W Galerii Bronowice w Krakowie będzie 160 butików na powierzchni najmu ok. 60 tys. mkw., a CH Auchan w Łomiankach - 100 butików na powierzchni najmu ok. 34 tys. mkw.

Do nowych projektów Immochan zalicza się: rozbudowa galerii w Piasecznie (200 butików, o powierzchni GLA ok. 83 tys. mkw.), w Szczecinie (150 butików, 4 megastory, o powierzchni GLA ok. 100 tys. mkw.) oraz w Parku Handlowym w Góraszce (200 butików, 30 średnich powierzchni, 4 megastory, o powierzchni GLA ok. 100 tys. mkw.).

We wrześniu Immochan wprowadza także nową identyfikację wizualną. Pierwszym krajem, który zaprezentuje się w nowej szacie graficznej, jest Polska.

- Nowe logo obrazuje nową dynamikę w działaniach Immochan. Wierzę, że odświeżona identyfikacja wizualna wyrażająca ambicję i entuzjazm, stawiająca współpracowników, najemców i klientów w centrum działań, wzmocni wizerunek firmy, jako partnera godnego zaufania - podkreśla Benoit Charles, dyrektor generalny Immochan w Polsce.

Immochan to międzynarodowa firma obecna w 12 krajach Europy i Azji. Jest jedną z wiodących firm na rynku centrów handlowych. Zarządza 320 galeriami o łącznej powierzchni blisko 1,84 mln mkw. oraz parkami handlowymi o powierzchni 1,2 mln mkw. Aż 35 proc. powyższych projektów powstało podczas ostatnich 5 lat, co potwierdza prężność i skuteczność działań Immochan.

W Polsce Immochan, który zarządza ponad tysiącem umów z najemcami, jest jednym z liderów na rynku centrów handlowych. Posiada 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni handlowej blisko 700 tys. mkw. Największe z galerii - liczące ponad 90 butików, punktów usługowych i restauracji - to Port Rumia oraz Auchan Bielany we Wrocławiu.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA