PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe marki pojawią się w Galerii Młyńskiej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 lut 2013 13:26

Nowe marki pojawią się w Galerii Młyńskiej

W obiekcie, otwartym przez grupę Caelum w 2008 roku, waży się los kilku 5-letnich umów najmu. Obecnie inwestor prowadzi rozmowy z kilkoma nowymi markami, które planują debiut w Raciborzu, zatem w tym roku szykują się istotne zmiany w tenant-mixie Galerii Młyńskiej.

REKLAMA

Rok 2012 był dla Galerii Młyńskiej w Raciborzu kontynuacją trendu wzrostowego z lat poprzednich, choć z nieco niższym tempem zmian. Poprzedni rok obiekt zamknął na poziomie wzrostu footfallu o 7 proc. i wzrostu obrotów o 14 proc.

- W ostatnich latach Galeria Młyńska notowała ponadprzeciętne tempo wzrostu wyników komercyjnych. Nieprzerwalny trend udało się podtrzymać w poprzednim roku. Naturalnie, z każdym kolejnym okresem osiąganie jeszcze wyższych wskaźników jest co raz trudniejsze - komentuje Łukasz Tomczak, marketing & PR manager grupy Caelum Development.

- To, co cieszy nas przede wszystkim, to doskonałe wskaźniki affordibility ratio w obiekcie, które potwierdzają handlowy potencjał Raciborza i podobnych jemu miast. Nasze portfolio skupia się przede wszystkim w średnich i małych miastach w Polsce. Są to dość specyficzne, nierzadko trudne lokalne rynki. Wyzwania, które stoją przed innymi zarządcami, którzy planują rozwój w tym kierunku, są już za nami. Można rzec, że specjalizujemy się właśnie w tym sektorze rynku, a wyniki Galerii Młyńskiej jedynie tego dowodzą - dodaje Tomczak.

Galeria Młyńska została otwarta w maju 2008 roku. Na trzech poziomach handlowych znajdują się salony takich marek, jak m.in. Reserved, CCC, Drogeria Natura, House, Top Secret, Diverse, Apart, etc.

Ten tekst jest dostępny również w języku angielskim. Sprawdź tutaj: LINK  

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA