PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe miasta na celowniku Rank Progress

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 sty 2012 17:15

Nowe miasta na celowniku Rank Progress

Rank Progress zapowiada budowę centrów handlowych w kolejnych miastach Polski. Jan Mroczka, prezes legnickiej spółki podczas czatu inwestorskiego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zdradził, że w grę wchodzą takie lokalizacje, jak: Siedlce, Gliwice, Tychy i Piła. - Grunty są zabezpieczone i planujemy rozpoczęcie realizacji jeszcze w tym roku - powiedział Mroczka.

REKLAMA

Na długiej liście projektów deweloperskich Rank Progress można znaleźć jeszcze następujące lokalizacje: Kielce, Duchnów, Chojnice, Miejsce Piastowe, Olsztyn, Jarosław, Opole Turawa.

- Mamy kupionych i zabezpieczonych ok. 150 hektarów w Polsce - poinformował Jan Mroczka.

Na pytanie o to, które inwestycje mogą się okazać najbardziej rentowne, Jan Mroczka odpowiedział: Wydaje nam się, że największe zyski moglibyśmy osiągnąć w tym roku z inwestycji w Chojnicach i Pile. Trzeba jednak zaznaczyć, że obie te inwestycje są jeszcze w fazie dostosowywania do lokalnych potrzeb.

Władze firmy nie obawiają się o finansowanie przyszłych projektów. - Przy uwzględnieniu transakcji, które spółka zrealizuje w najbliższym kwartale (sprzedaż centrum handlowego Tęcza w Kaliszu, gotówka na koncie i wypłata dywidendy), będziemy dysponować gotówką w wysokości ok. 130 mln zł, którą zamierzamy w całości przeznaczyć na inwestycje - zapewnił Jan Mroczka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA