PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe pomysły Atrium Reduta

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 mar 2017 16:40

Nowe pomysły Atrium Reduta Atrium Reduta

Atrium Poland kontynuuje modernizację centrów handlowych zgodnie z przyjętą koncepcją rozwoju, przekształcając je w miejsca łączące funkcje zakupowe, rozrywkowe i usługowe. Jednym z obiektów poddawanych zmianom jest Atrium Reduta.

REKLAMA

W ramach procesu odnowy wprowadzono dodatkowe udogodnienia dla odwiedzających, m.in. nowe miejsce wypoczynku, zmodernizowany parking czy nowe usługi dostępne w Infopunkcie.

Zgodnie z przyjętą strategią Grupa Atrium koncentruje się na wzmocnieniu pozycji
na warszawskim rynku, poddając modernizacji m.in. Centrum Handlowe Atrium Reduta. Obiekt zmienia się w miejsce, które zapewni klientom nowe, unikalne doświadczenia zakupowe oraz stanie się istotnym elementem lokalnej społeczności, doskonale zintegrowanym z dzielnicą oraz jej mieszkańcami.

W celu stworzenia przyjaznej przestrzeni towarzyszącej zakupom wzbogacono ofertę gastronomiczną w głównym ciągu komunikacyjnym na poziomie +1. Od niedawna działa tam kawiarnia znanej na całym świecie sieci restauracji Starbucks, której klimat sprzyja spotkaniom towarzyskim i biznesowym.

W bezpośrednim sąsiedztwie Starbucks’a znajduje się strefa wypoczynku dla najmłodszych klientów – plac zabaw. Został on wyposażony w zabawki pokryte specjalną pianką spełniającą wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Podczas aranżacji przestrzeni dla dzieci zwrócono uwagę nie tylko na funkcję rozrywkową placu zabaw, ale również zastosowano rozwiązania, które rozwijają i pobudzają kreatywność maluchów. Zabawki są wyselekcjonowane w taki sposób, by stymulować rozwój umysłowy i manualny. Dla rodzin z małymi dziećmi, które potrzebują chwili spokoju i prywatności, Atrium Reduta oddało do dyspozycji specjalny pokój, z którego można korzystać w dogodnej dla siebie chwili.

W pobliżu zachodniego wejścia do obiektu od strony Al. Jerozolimskich zlokalizowany jest Infopunkt, gdzie na rodziny z dziećmi czekają kolejne udogodnienia. To tutaj rodzice mogą zaopatrzyć pociechy w opaski bezpieczeństwa, na których zapisują swój numer telefonu. Klienci Atrium Reduta mogą również w Infopunkcie zamówić taksówkę, wypożyczyć wózek inwalidzki czy wyrobić kartę lojalnościową Reduta Friends, uprawniającą do wielu zniżek w sklepach centrum. Natomiast w pomieszczeniu ochrony znajduje się defibrylator.

W ostatnim czasie modernizacji został poddany parking podziemny w Atrium Reduta. Prace objęły generalny remont nawierzchni, wymianę sufitu oraz stworzenie dodatkowych miejsc uprzywilejowanych dla rodzin, kobiet w ciąży i osób niepełnosprawnych. Wprowadzono także nowe oznakowania oraz identyfikację wizualną, co sprawia, że poruszanie się po parkingu jest proste i intuicyjne. Teren jest również stale monitorowany.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA