PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe Retail Parki Sallera powstaną na przełomie 2013 i 2014 roku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 lip 2012 15:52

Nowe Retail Parki Sallera powstaną na przełomie 2013 i 2014 roku

Jak dowiedzieliśmy się od Jacka Zagrabskiego, pełnomocnika zarządu w firmie Euroinvest Saller, trzy realizowane przez firmę projekty w Bytomiu, Nowej Soli i Lęborku powstaną na przełomie 2013 i 2014 roku. To jednak tylko część planów dewelopera.

REKLAMA

- Wszystkie trzy projekty są realizowane i zostaną oddane równolegle między III kwartałem 2013 a I kwartałem 2014 roku - poinformował w rozmowie z Propertynews.pl Jacek Zagrabski. Do rozpoczęcia budowy niezbędne są już tylko niektóre dokumenty.

Retail Park Bytom oczekuje na pozwolenie na budowę. Obiekt jest skomercjalizowany w około 50 proc. Według wcześniejszych planów jego powierzchnia najmu to 5 tys. mkw.

Centrum handlowe w Lęborku oczekuje na wydanie warunków zabudowy. W jego przypadku powierzchnię najmu skomercjalizowano już w 90 proc.

Projekt Retail Parku w Nowej Soli również jest już gotowy. Poziom komercjalizacji to 50 proc.

To jednak nie koniec nowych inwestycji, jakie prowadzi Saller w Polsce. Ciągle trwają prace nad obiektem w Głogowie. Pierwsze plany, które powstały kilka lat temu mówiły o realizacji kompleksu złożonego z dwóch hipermarketów i kilku mniejszych sklepów. Jego powierzchnia handlowa miała wynosić 50 tys. mkw. Obecnie jednak zmieniono koncepcję i trwają prace nad nowym projektem. Na razie nie możemy ujawnić żadnych szczegółow tej inwestycji - powiedział Zagrabski. Więcej informacji firma będzie mogła zdradzić pod koniec tego roku.

Spółka przygotowuje także kolejne projekty. Jak już informowaliśmy na łamach naszego portalu Saller prowadzi rozmowy dotyczące zakupu dwóch galerii handlowych. Do finalizacji transakcji może dojśc w II połowie tego roku. Trwają także poszukiwania nowych terenów pod inwestycje - większych z przeznaczeniem pod parki handlowe, jak również i mniejszych - na których mogą powstać dyskonty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA