PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe sklepy LPP powstaną w Galerii Wisła

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 mar 2013 15:25

Jedna z największych polskich odzieżowych sieci handlowych, LPP, poszerzy swoją ofertę w płockiej Galerii WIsła o dwa nowe salony które zajmą łączną powierzchnię ponad 1 290 mkw. W obiekcie powstanie punkt sprzedaży marki Sinsay oraz Reserved.

REKLAMA

Sinsay  będzie operować na powierzchni 275 mkw na poziomie 0. Reserved zostanie otwarty na powierzchni ponad 1015 mkw. na poziomie +1. Będzie to największy w Płocku i regionie salon tej marki. Otwarcie salonu, planowane jest na drugą połowę br.

- Negocjacje z tak potężnym i doświadczonym na rynku liderem odzieżowym nie były łatwe, natomiast kolejny raz udało nam się zakończyć rozmowy z sukcesem dla obu stron. Po raz kolejny to Galeria Wisła okazuje się wiodącym projektem na rynku gdzie znane firmy chętnie debiutują z nowymi markami jak Sinsay oraz podejmują decyzje o dalszej współpracy z najchętniej odwiedzaną galerią w Płocku jaką jest właśnie Wisła. Grupa LPP dosadnie potwierdza siłę oraz stabilność Galerii Wisła na płockim rynku. To dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie bycia najlepszym partnerem biznesowym na rynku dla wielu firm chcących zaistnieć bądź kontynuować działalność w Płocku - podaje Grzegorz Mroczek, vice-prezydent CREAM, zarządcy centrum.

- Według badań regularnie przeprowadzanych w Płocku Wisła niezmiennie utrzymuje pozycję lidera rynku lokalnym. Cieszy nas fakt iż kojarzymy się z miłym miejscem spotkań towarzyskich, dodatkowo utrzymując pozycję miejsca, gdzie klienci mogą kupić wszystko czego potrzebują. Przez blisko 5 lat operowania na rynku wykształciliśmy silną lojalność klientów wobec Galerii Wisła i mimo upływu czasu udaje nam się to utrzymać na niezmiennie wysokim poziomie. Otwarcie salonów Reserved i Sinsay z pewnością jeszcze mocniej ugruntuje pozycję Wisły na rynku. Cieszymy się, że negocjacje naszego zespołu leasingu CREAM z grupą LPP zakończyły się pomyślnie, tym bardziej, że obie strony mają pewność sukcesu na lokalnym rynku - dodaje Łukasz Tomczak, marketing & pr manager CREAM.

LPP S.A., właściciel marki Reserved i Sinsay, działa na rynku od 1995 roku, jako polska firma, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Od 2001 roku jest notowana na warszawskiej giełdzie. Spółka jest właścicielem 5 marek odzieżowych.

CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu „convenience", obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu „stand-alone".

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA