PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe sklepy wspierają sprzedaż Redanu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 mar 2016 10:47

Nowe sklepy wspierają sprzedaż Redanu Bogusz Kruszyński, wiceprezes Redan

Dobre wyniki, w tym marki TXM textilmarket, to efekt rozwoju sieci handlowej i ekspansji zagranicznej - tak wiceprezes Redanu komentuje osiągnięcia grupy.

REKLAMA

- Osiągnięte w lutym wyniki sprzedażowe oceniamy pozytywnie. W sektorze dyskontowym TXM textilmarket motorem wzrostu obrotów jest rozwój sieci handlowej. Szczególnie pozytywne efekty przynosi ekspansja na rynki zagraniczne, w tym czeski, słowacki, a w ostatnim czasie również rumuński - tłumaczy Bogusz Kruszyński, wiceprezes zarządu Redan.

Grupa Redan w lutym 2016 r. osiągnęła łącznie 38 mln zł przychodów, czyli o 8 proc. więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. Narastająco przez pierwsze dwa miesiące roku obroty wyniosły 76 mln zł i były wyższe o 11 proc. w ujęciu r./r. Powierzchnia całej sieci handlowej grupy na koniec lutego wyniosła 120,6 tys. mkw., co oznacza wzrost o 11 proc. w odniesieniu do lutego 2015 r.

- Nasza oferta jest tam bardzo dobrze przyjmowane przez klientów, co przekłada się na bardzo dobre wyniki sprzedażowe osiągane przez zagraniczne markety. W zakresie segmentu fashion realizujemy zmodyfikowaną strategię skoncentrowaną na poprawie rentowności, przy ograniczonym rozwoju sieci handlowej - powiedział Bogusz Kruszyński.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA