PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe umowy w przededniu otwarcia Sukcesji

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 wrz 2015 10:14

Na 11 dni przed otwarciem do grona najemców Sukcesji dołączają modowe marki: międzynarodowa sieć sklepów odzieżowych C&A, należąca do szwajcarskiego holdingu Cfra, Quiosque oraz holenderska Bandolera.

REKLAMA

C&A to firma z ponad 170 letnią tradycją, która ubiera Klientów w wielu krajach europejskich. Marki dostępne w C&A są przeznaczone dla różnych kategorii wiekowych i różnych grup klientów. 

- W porównaniu do naszych pozostałych lokali funkcjonujących w Łodzi, w Sukcesji zastosujemy odmienną aranżację wnętrza z przestronnymi przymierzalniami, nowym wyposażeniem oraz kolorystyką ścian – mówi Izabela Adamska z biura prasowego C&A Polska Sp. z o.o.

W ostatnich dniach do grona najemców Sukcesji dołączyły także Quiosque oraz Bandolera.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstaje w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe.

Obiekt zaoferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się ok. 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz część rozrywkowa m.in. z najnowocześniejszym w Łodzi 9-salowym kinem sieci Helios.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE Sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE Sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu Sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.

Obiekt wystartuje 25 września br.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA