PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowi najemcy dołączają do łódzkiej Sukcesji

 • Autor: Propertynews.pl
 • 18 gru 2014 12:45

Nowi najemcy dołączają do łódzkiej Sukcesji

Rozszerza się portfolio najemców centrum Sukcesja. W ostatnich miesiącach grono to zasiliło kilkanaście nowych marek, wśród których znalazł się elektromarket Media Expert oraz debiutujące na łódzkim rynku firma Świat Zabawek i marka jubilerska Briju. Swój pierwszy sklep otworzy w Sukcesji również Zaps, lokalny producent odzieży damskiej.

REKLAMA

Lista marek obecnych w centrum systematycznie się powiększa. Do grupy najemców Sukcesji dołączyło ponadto kilkanaście kolejnych firm, to m.in. Excellent Office, Yes, Świat Książki, Time Trend, Grand Kebab, Varius, Neckermann czy Organique. Łączna powierzchnia, jaką w obiekcie zajmą wszystkie wymienione marki, wynosi ponad 1500 mkw.

- Cieszymy się, że Media Expert, a więc jeden z wiodących operatorów działających na rynku sprzętu RTV i AGD, dołączył do grona najemców naszego centrum - mówi Damian Sudół, dyrektor do spraw wynajmu.

- W trosce o jakość oferty Sukcesji pracujemy nad stworzeniem unikalnego na łódzkim rynku tenant mix. Owocem naszych starań jest podpisanie umów z kilkoma markami, które dopiero debiutują w Łodzi. Wierzymy, że konsekwentna realizacja przyjętej strategii komercjalizacji pozwoli nam zbudować przewagę konkurencyjną Sukcesji, a tym samym wyróżnić się na lokalnym rynku - dodaje.

Sukcesja powstaje u zbiegu al. Politechniki i ul. Rembielińskiego, w pobliżu kampusu Politechniki Łódzkiej i Międzynarodowych Targów Łódzkich. Otwarcie Sukcesji zaplanowane jest na III kwartał 2015 roku.

 • Lukas 2014-12-30 14:05:42
  Jedni przychodzą, inni odchodzą zanim zdołali wejść. Tajemnicą poliszylela jest, że Pure Jatomi Fitness zrezygnowało z Sukcesji. Cała nadzieja w tym, że uda się inwestorowi znaleźć inną sieć fitness, w przeciwnym wypadku marnie będzie i ze strefą rozrywkowo-rekreacyjną.
 • dyndak 2014-12-21 09:42:21
  No na bank, teraz o Media expert jest głośno przez tę całą reklamę, ale uważam że dobrze zrobili wymieniając twarz ;)
 • adi 2014-12-21 01:56:34
  Oo ale zainteresowanie ME, chyba ta reklama tak podziałała.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA