PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowoczesny system zarządzania nieruchomościami wdrożony w Europie Centralnej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 mar 2013 12:42

Firma MakoLab wdrożyła w Europie Centralnej swój autorski system ColDis wspomagający proces zarządzania nieruchomościami. Należące do Helical Poland centrum handlowe jest jednym z największych tego typu obiektów w naszym kraju.

REKLAMA

 Wdrożone moduły systemu ColDis obsługują procesy zarządzania umowami najmu, zarządzania nieruchomością w zakresie wspierania planowania i kontroli inwestycji. Pozwala także na rejestr i podział kosztów funkcjonowania, fakturowanie, analizę należności oraz na sporządzanie licznych raportów i zestawień. W ramach implementacji systemu spółka MakoLab przygotowała dedykowaną aplikację webową wspierającą migrację danych.

- System ColDis to przykład doskonałej integracji technologii z wiedzą i doświadczeniem. Skalowalność i modułowość narzędzia sprawiają, że jest elastyczne i z łatwością można dostosować je do bieżących potrzeb. Każda funkcja została opracowana we współpracy z praktykami rynku zarządzania i odniesiona do rzeczywistych przypadków, dzięki czemu system jest wydajny, funkcjonalny i sprawny - powiedział Wojciech Zieliński, Prezes Zarządu MakoLab SA.

Z systemu ColDis korzystają zarówno polscy, jak i zagraniczni klienci spółki MakoLab: Rodamco Europe (Francja), I.I.C. Retail (Izrael), SwedeCenter (Szwecja), CT Ptak (Polska), Helical Poland (Wielka Brytania).

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA