PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy hipermarket w Gemini Park Bielsko-Biała

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 paź 2015 09:36

Nowy hipermarket w Gemini Park Bielsko-Biała Gemini Park Bielsko-Biała

Bi1 to nowa marka, która dołączyła do grona najemców Gemini Park Bielsko Biała. Od września klienci centrum handlowego mogą robić zakupy w nowym hipermarkecie, który zastąpił działający wcześniej Real.

REKLAMA

Bi1 to nowa marka hipermarketów, która weszła na polski rynek. Jest to sieć francuskich sklepów, których właścicielem jest Schiever - międzynarodowa grupa kapitałowa. Schiever przejął kontrolę nad ośmioma sklepami sieci Real w Polsce od spółki Auchan, która w wyniku decyzji Urzędu Ochrony musiała sprzedać je innemu podmiotowi.

Hipermarket zajmuje w Gemini Park Bielsko Biała 8 tysięcy mkw. powierzchni komercyjnej.

– Po ponad miesiącu od otwarcia w naszym centrum handlowym hipermarketu Bi1 możemy stwierdzić, że zmiana operatora spożywczego spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Prowadzona w sposób bardzo intensywny kampania inaugurująca wejście na nasz lokalny rynek nowej marki - bi1 - spowodowała, że wielu mieszkańców Bielska i okolic było bardzo ciekawych tego, jak nowy sklep będzie wyglądał oraz jaki asortyment będzie posiadać w swojej ofercie. Dlatego bardzo licznie odwiedzali nasze centrum. Liczymy na to, że zainteresowanie jakim na początku klienci Gemini Park Bielsko Biała obdarzyli nowy hipermarket, nie ustanie i przełoży się na wysokie wyniki sprzedażowe osiągane przez naszego nowego najemcę – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko Biała

Ponad rok temu w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA