PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy ład. Polski i Europejski handel w trakcie rewolucji - na VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 29 paź 2015 12:18

Nowy ład. Polski i Europejski handel w trakcie rewolucji - na VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 to największa konferencja dedykowana sektorowi spożywczemu oraz handlowemu w Polsce.

O wyzwaniach dla sektora handlu detalicznego oraz nowych zwyczajach zakupowych będą rozmawiać uczestnicy VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015, które odbędzie się w dniach 4-5 listopada w hotelu Sheraton. Wśród gości pojawią się przedstawiciele największych rynkowych graczy.

REKLAMA

Swoją obecność na VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 zapowiedzieli, m.in.  przedstawiciele Tesco Polska, Carrefour Polska, Jeronimo Martins Polska, Grupy Specjał, Navo Orbico, Integer.pl, Dino, Eurocash, Alma Market, Piotr i Paweł, Nasz Sklep i Grupy Muszkieterów.

Kliknij i zarejestruj się na Forum

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 to największa konferencja dedykowana sektorowi spożywczemu oraz handlowemu w Polsce. Spotkanie ponad 1000 przedstawicieli największych przedsiębiorstw, producentów, przetwórców, dystrybutorów detalicznych i hurtowych żywności oraz napojów.

Konferencja organizowana przy współudziale organizacji branżowych, przedstawicieli rządu oraz osób mających realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i handlowym w Polsce.

Forum to dwa dni debat, w tym 15 paneli dyskusyjnych, kilkadziesiąt wystąpień i prezentacji uznanych polityków, ekspertów, szefów firm i analityków, to także ok. 100 panelistów i ponad 1000 gości z kraju i zagranicy. Każdego roku gośćmi Forum są szefowie resortów gospodarki i rolnictwa, a także najważniejszych agend rządowych związanych z sektorem spożywczym i handlowym.

Podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu zostają wręczane nagrody w kategoriach: Lider rynku spożywczego, Innowacja rynku spożywczego oraz Wydarzenie rynku spożywczego. Redakcja Rynku Spożywczego, portalu portalspozywczy.pl oraz serwisu dlahandlu.pl wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyznają także podczas forum certyfikaty “Dobry Produkt – wybór ekspertów”.

Organizatorem konferencji jest Grupa PTWP, organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, a także wydawcą magazynów i portali internetowych: Nowy Przemysł, wnp.pl, Rynek Spożywczy, portalspozywczy.pl, dla handlu.pl, farmer.pl (magazyn Farmer), Rynek Zdrowia, propertynews.pl, portalsamorzadowy.pl, a także wielu innych projektów internetowych i prasowych.

Wybrane debaty poświęcone branży handlu detalicznego i hurtowego podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015:

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA