PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy partner w GH PL Plus

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 kwi 2015 08:21

Grupa Handlowa PL Plus, mimo zrealizowania w całości swojego projektu marki Lubię, planuje w dalszym ciągu jego rozwój. Aktualnie zakończyła wprowadzanie ostatnich z pierwotnie przewidzianych 150 indeksów, jednak niebawem poszerzy portfolio o kolejne produkty.

REKLAMA

- Projekt zakładający 150 indeksów zrealizowaliśmy z sukcesem w ciągu jednego roku, więc jako młoda spółka mamy powody do zadowolenia – mówi Waldemar Mirocha, Prezes GH PL Plus. – Znaleźliśmy jednak kolejne obszary, w których nasz koncept mógłby się dobrze sprawdzić, dlatego zdecydowaliśmy się wykroczyć poza liczbę 150 indeksów. Marka Lubię od początku miała być zamkniętym projektem z ograniczoną liczbą produktów i to się nie zmieniło – postanowiliśmy jedynie przesunąć nieco granice naszych pierwotnych założeń.

W sklepach oferujących markę Lubię pojawiły się niedawno jedne z ostatnich produktów zamykających listę 150 indeksów: ziemniaki w opakowaniach 2,5 kg, śmietana oraz chrupki. Zapowiadane powiększenie portfolio brandu Lubię obejmie kategorie chemii przemysłowej i produktów higienicznych, kategorię nabiału, która zostanie powiększona o sery białe i żółte oraz kolejny rodzaj mleka, a także kategorię alkoholi, w której pojawią się nowe piwa i wina. To właśnie napoje alkoholowe, z racji zbliżającego się sezonu letniego, zostaną wprowadzone w pierwszej kolejności.

- Od początku naszej działalności skupiamy się na pracy na rzecz detalistów i poprawie ich konkurencyjności – tłumaczy Waldemar Mirocha. – Na naszym projekcie zyskują również dostawcy, których aktualnie jest ponad pięćdziesięciu oraz producenci bardziej i mniej znanych marek. Odbiór naszego konceptu jest bardzo pozytywny i pokazuje, że pomysł okazał się trafiony, czego potwierdzeniem są również rozmowy, jakie prowadzimy z kilkoma potencjalnymi nowymi partnerami. W minionym roku umocniliśmy swoją pozycję dzięki przyłączeniu Polomarketu – dziś liczymy, że w drugiej połowie tego roku do Grupy dołączy kolejny poważny partner. Współpraca łącząca wiele dużych podmiotów nie należy do najłatwiejszych, jednak nasze dotychczasowe osiągnięcia dowodzą, że potrafimy się porozumieć i wypracować dobre rozwiązania, które zyskują uznanie wśród dostawców, producentów, detalistów oraz rzecz jasna samych konsumentów, dlatego mamy powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość.

GH PL Plus zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami planuje również wprowadzić linię produktów premium – obecnie trwają prace koncepcyjne nad tym projektem.

Produkty marki Lubię dostępne są w ponad 1500 placówkach w całej Polsce, w przyszłości GH PL Plus planuje zwiększyć ich zasięg do 2500 sklepów.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA