PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nysa kusi znane marki

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 mar 2017 09:31

Nysa kusi znane marki Galeria Dekada

Postępuje komercjalizacja Dekady Nysa. Rossmann dołącza do grona najemców galerii, w której zajmie lokal o powierzchni 480 mkw. Dekada, inwestor i deweloper Dekady Nysa, zapowiada otwarcie obiektu na ostatni kwartał 2018 roku.

REKLAMA

- Wieloletnia, przebiegająca na zasadzie partnerskich relacji współpraca z Rossmannem układa się pomyślnie, czego owocem jest podpisanie umowy najmu lokalu w Dekadzie Nysa - to już 10. Dekada, w której znajdzie się Rossmann, co niezmiernie nas cieszy. Powierzchnia handlowa obiektu budzi duże zainteresowanie potencjalnych najemców. Proces komercjalizacji rozpoczęliśmy niedawno, a już teraz w gronie najemców obiektu znajdują się m.in. CCC, YES, lodziarnio-kawiarnia Grycan, znana sieć sklepów sportowych oraz Rossmann - mówi Wojciech Nowakowski, dyrektor ds. Rozwoju i Komercjalizacji, Dekada.

Galeria Dekada w Nysie będzie dwupoziomowym budynkiem o powierzchni liczącej przeszło 20  tys. mkw. GLA, na której zlokalizowanych zostanie ponad 90 sklepów, liczne restauracje i kawiarnie oraz strefa rozrywki z czteroekranowym multipleksem kinowym. Dla wygody klientów w galerii powstanie podziemny parking na ponad 440 miejsc. Obiekt usytuowany będzie w ścisłym centrum Nysy, pomiędzy rynkiem a dworcami PKS i PKP, tuż przy głównej arterii miasta. Otwarcie Dekady Nysa, której inwestorem i deweloperem jest Dekada, nastąpi w ostatnim kwartale 2018 roku.

- Uważnie wybieramy miejsca naszych inwestycji, uwzględniając przy tym zmieniające się trendy społeczne i gospodarcze. W ostatnim czasie handel powraca do centrów miast, czego odzwierciedleniem jest lokalizacja kolejnej inwestycji Grupy Dekada w śródmieściu Nysy. Dekada Nysa będzie nowoczesną galerią handlową, która jednocześnie doskonale wkomponuje się w zabytkowy charakter miasta, co było jednym z założeń projektu architektonicznego obiektu - komentuje Aleksander Walczak, prezes Dekada.

Koncepcję architektoniczną inwestycji przygotowała Pracownia Air Projekt z Warszawy. Dekada Nysa będzie przyjaznym, wielofunkcyjnym obiektem pełniącym rolę centrotwórczą. Doskonale wpisze się w istniejącą tkankę urbanistyczną miasta i jednocześnie zachowa historyczny charakter okolicy.

Za proces komercjalizacji obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA