PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Obejrzyj zdjęcia z otwarcia Toruń Plazy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 lis 2011 11:00

Obejrzyj zdjęcia z otwarcia Toruń Plazy

14 listopada odbyło się uroczyste otwarcie centrum handlowo - rozrywkowego Toruń Plaza. To największy obiekt tego typu w mieście, w którym części handlowej, usługowej oraz gastronomicznej towarzyszy oferta rozrywki z centrum zabaw i gier Fantasy Park oraz ośmiosalowym kinem Cinema City. Inwestorem jest Plaza Centers.

REKLAMA

- Dla gości najważniejszym kryterium w wyborze centrum handlowego jest wszechstronna oferta: handlowa, usługowa i rozrywkowa. Dlatego w Toruniu stworzyliśmy bogatą kombinację najemców z różnych branż - wylicza Agnieszka Baczyńska, dyrektor Działu Najmu Plaza Centers Poland. - Udało się stworzyć centrum kompletne, łączące bogatą ofertę zakupową z wieloma możliwościami atrakcyjnego spędzania wolnego czasu. Tego typu nowoczesnego i wielofunkcyjnego obiektu, z popularnymi markami, brakowało do tej pory w Toruniu - dodaje.

Budowa centrum Toruń Plaza została zrealizowana w ciągu 15 miesięcy. Dla wygody wszystkich gości, a także mieszkańców okolicznych osiedli, inwestor wyremontował drogi dojazdowe do toruńskiej Plazy. W porozumieniu z Wydziałem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Torunia została również uruchomiona nowa linia tramwajowa numer 5, którą można dojechać do centrum.

Toruń Plaza jest 10. obiektem handlowo-rozrywkowym oddanym do użytku w ciągu 11 lat obecności Plaza Centers w Polsce. Toruńskie centrum jest jedną z kluczowych inwestycji nie tylko w polskim, ale i europejskim portfolio firmy.

- Z uwagi na duży potencjał miasta, to właśnie w Toruniu zdecydowaliśmy się zlokalizować tak duży projekt. Toruń, doceniany w szeregu rankingów biznesowych, to prężny ośrodek lokalnej przedsiębiorczości, a jednocześnie miasto studentów i turystów. O jego wyborze zadecydował potencjał gospodarczy i społeczny, a także niska podaż nowoczesnej powierzchni handlowej. Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie na różnych rynkach europejskich, jesteśmy przekonani o sukcesie tego projektu - podsumowuje Eli Mazor, dyrektor Zarządzający Plaza Centers Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA