PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Obejrzyj zdjęcia z otwarcia Toruń Plazy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 lis 2011 11:00

Obejrzyj zdjęcia z otwarcia Toruń Plazy

14 listopada odbyło się uroczyste otwarcie centrum handlowo - rozrywkowego Toruń Plaza. To największy obiekt tego typu w mieście, w którym części handlowej, usługowej oraz gastronomicznej towarzyszy oferta rozrywki z centrum zabaw i gier Fantasy Park oraz ośmiosalowym kinem Cinema City. Inwestorem jest Plaza Centers.

REKLAMA

- Dla gości najważniejszym kryterium w wyborze centrum handlowego jest wszechstronna oferta: handlowa, usługowa i rozrywkowa. Dlatego w Toruniu stworzyliśmy bogatą kombinację najemców z różnych branż - wylicza Agnieszka Baczyńska, dyrektor Działu Najmu Plaza Centers Poland. - Udało się stworzyć centrum kompletne, łączące bogatą ofertę zakupową z wieloma możliwościami atrakcyjnego spędzania wolnego czasu. Tego typu nowoczesnego i wielofunkcyjnego obiektu, z popularnymi markami, brakowało do tej pory w Toruniu - dodaje.

Budowa centrum Toruń Plaza została zrealizowana w ciągu 15 miesięcy. Dla wygody wszystkich gości, a także mieszkańców okolicznych osiedli, inwestor wyremontował drogi dojazdowe do toruńskiej Plazy. W porozumieniu z Wydziałem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Torunia została również uruchomiona nowa linia tramwajowa numer 5, którą można dojechać do centrum.

Toruń Plaza jest 10. obiektem handlowo-rozrywkowym oddanym do użytku w ciągu 11 lat obecności Plaza Centers w Polsce. Toruńskie centrum jest jedną z kluczowych inwestycji nie tylko w polskim, ale i europejskim portfolio firmy.

- Z uwagi na duży potencjał miasta, to właśnie w Toruniu zdecydowaliśmy się zlokalizować tak duży projekt. Toruń, doceniany w szeregu rankingów biznesowych, to prężny ośrodek lokalnej przedsiębiorczości, a jednocześnie miasto studentów i turystów. O jego wyborze zadecydował potencjał gospodarczy i społeczny, a także niska podaż nowoczesnej powierzchni handlowej. Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie na różnych rynkach europejskich, jesteśmy przekonani o sukcesie tego projektu - podsumowuje Eli Mazor, dyrektor Zarządzający Plaza Centers Poland.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA