PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Obroty najemców Focus Mall Piotrków Trybunalski w I kwartale wzrosły o 9 proc.

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 maj 2012 15:42

Focus Mall Piotrków Trybunalski, galeria rozrywkowo-handlowa wchodząca w skład sieci Focus Mall w Polsce, zanotowała w I kwartale 2012 roku 9-proc. wzrost obrotów liczonych rok do roku.

REKLAMA

- Przez pierwsze trzy miesiące średnie obroty zanotowane w piotrkowskiej galerii były wyższe o blisko 9 proc. od wyniku osiągniętego w analogicznym okresie ubiegłego roku. Cieszy nas fakt, że to stała tendencja - mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej m.in. siecią Focus Mall w Polsce.

Obroty w 2011 roku wzrosły w stosunku do roku poprzedniego o 6 proc.

- Ustabilizowała się liczba stałych klientów centrum, przy czym w I kwartale tego roku mamy lekki wzrost odwiedzalności. Po ponad dwóch latach konsekwentnej pracy zarządcy obiektu, firmy Alfa Asset Management, galeria zyskała status miejsca lubianego i chętnie odwiedzanego przez mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Wpływ na to miało m.in.: pozyskanie dla centrum bardzo atrakcyjnych najemców oraz organizowanie interesujących dla piotrkowian wydarzeń - dodaje Aleksandra Kuczyńska.

W omawianym czasie w Focus Mall Piotrków Trybunalski zorganizowanych zostało sześć dużych wydarzeń, na których średnia frekwencja wyniosła 20 tys. osób. Wydany został również wiosenny katalog z prezentacją kolekcji najemców.

Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku.Z najduje się w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. L iczy 75 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 35 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów.

Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Polsce, w skład której wchodzą obiekty w Bydgoszczy, Piotrkowie Trybunalskim, Rybniku i Zielonej Górze, należy do Aviva Investors.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA