PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Odnowiony salon Esotiq w CH Plaza Rzeszów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 paź 2014 08:33

Na początku października w rzeszowskiej Plazie otwarty został zmodernizowany salon Esotiq. Sklep został powiększony, rozszerzona została także oferta dostępnych produktów. Nowy salon Esotiq znajduje się na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów i zajmuje powierzchnię ponad 70 mkw. Jest to następny krok w modernizacji rzeszowskiego Centrum zarządzanego przez Keen Property Management.

REKLAMA

Esotiq to jedna z wielu marek, która w ostatnim czasie otworzyła powiększony i zmodernizowany salon w CH Plaza Rzeszów. Salon przeszedł gruntowną modernizację. Odświeżony został jego wystrój. Powiększyła się również oferta dostępnych produktów. Najważniejszą częścią modernizacji jest jednak powiększenie powierzchni salonu. Esotiq w CH Plaza Rzeszów zajmuje teraz ponad 70 mkw.

Esotiq to kolejna po m.in. Mohito, Cross i Triumph znana marka, która rozwija współpracę z CH Plaza Rzeszów.

- Bardzo cieszę się, że taka marka jak Esotiq zdecydowała się na powiększenie swojego salonu w naszym Centrum - mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

- Jest to kolejne wzmocnienie naszej oferty „modowej". Jednocześnie jest to kontynuacja trwającej modernizacji rzeszowskiej Plazy, która w znacznej mierze została już zrealizowana. Dzięki nowym salonom zdecydowanie podnosi się jakości naszej oferty. Jest to też ważny etap rozwój współpracy z obecnymi najemcami - tłumaczy Oktawiusz Wolnicki.

Esotiq to ekskluzywna marka bielizny dla kobiet. Jej twarzą jest modelka Joanna Krupa. Najnowsze projekty produktów marki Esotiq powstają przy współpracy m.in. z domem mody Eva Minge. Na terenie Polski działa obecnie ponad 190 salonów Esotiq.

Rzeszowska Plaza to dwupoziomowe Centrum, w którym znajduje się prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: CityFit, Decathlon Easy, Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, Euro Moda, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann oraz RTV Euro AGD.

Plaza w ostatnim czasie przeszła intensywny proces modernizacji i rozwoju, którego kulminacją było pojawienie się pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy oraz klubu fitness CityFit. W Centrum trwają obecnie prace nad uruchomieniem food courtu na I piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu CityFit.

Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA