PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Oferta rodzinna - Port Łódź ma własny przepis na sukces

  • Autor: propertynews.pl
  • 22 cze 2016 07:32

Oferta rodzinna - Port Łódź ma własny przepis na sukces Emilia Lange-Cichocka, Marketing Manager, IKEA Centres Poland

W badaniu przeprowadzonym przez PRCH w ośmiu największych ośrodkach miejskich Polski, pod kątem przyjazności centrów handlowych dla rodzin z dziećmi, Port Łódź uznany został za wiodący obiekt w mieście. O tym, co złożyło się na ten sukces mówi przedstawicielka właściciela obiektu Emilia Lange-Cichocka, Marketing Manager w IKEA Centres Poland.

REKLAMA

- Jeśli chodzi o udogodnienia dla rodziców z małymi dziećmi, jesteśmy na pierwszym miejscu w Łodzi i jako nie tylko miejsce zakupów, ale również miejsce spędzania wolnego czasu; posiadamy wiele udogodnień, które sprawiają, że maluchy i ich opiekunowie czują się tu komfortowo i bezpiecznie. Są to między innymi pokoje dla rodzica z dzieckiem, toalety dla maluchów, place zabaw, czy też rodzinne miejsca parkingowe. Na potrzeby rodziców odpowiada także oferta handlowa centrum – można tu bowiem znaleźć wiele sklepów z produktami dla najmłodszych - mówi Emilia Lange-Cichocka, Marketing Manager w IKEA Centres Poland.

W Porcie Łódź znajdują się trzy pokoje rodzica z dzieckiem wyposażone w miejsce do przewijania, fotele do karmienia oraz mikrofalówki do podgrzewania posiłków, które obecne są także w strefie restauracyjnej. Przy każdym pokoju usytuowane zostały również toalety z armaturą przystosowaną do wzrostu maluchów. Na parkingu centrum, tuż przy głównych wejściach, znajdują się z kolei miejsca parkingowe dla rodziców z dziećmi oznaczone zieloną farbą, na której namalowano postacie rodziców z wózkiem. Specjalne wydzielone przestrzenie są dużo szersze niż te standardowe –3,75 m zamiast 2,5 m.

- W ramach udogodnień dla rodziców z dziećmi przygotowaliśmy posiadamy również bransoletki dla dzieci, na których można wypisać dane rodziców wraz z kontaktem telefonicznym – na wypadek zagubienia pociechy czy możliwość bezpłatnego wypożyczenia wózka w Punkcie Informacyjnym. Bardzo dużym powodzeniem cieszy się bezpłatna sala zabaw dla najmłodszych – Port Łódź Junior, w której na okres dwóch godzin można pozostawić dziecko pod okiem profesjonalnych animatorów. Tutaj maluchy mogą spędzić czas na różnorodnych zabawach z aspektem edukacyjnym. To również miejsce promowania zdrowego odżywiania, po każdej wizycie dziecko otrzymuje jabłko - tłumaczy Emilia Lange-Cichocka.

Zarządcy Portu regularnie zlecają badania potrzeb klientów i starają się na nie odpowiadać dostosowując do nich zarówno ofertę sprzedażową, jak i rozrywkową, a także realizując różnorodne działania eventowe. - Nie podążamy ślepo za trendami, ale dostosowujemy je do realnego zapotrzebowania konsumenta, który w Łodzi z jednej strony jest bardzo wrażliwy cenowo – niska siła nabywcza, ale również bardzo wymagający jeśli chodzi o jakość otrzymywanych świadczeń.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA