PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Operator energetyczny RWE wchodzi intensywniej w centra handlowe

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 paź 2014 16:55

Operator energetyczny RWE wchodzi intensywniej w centra handlowe

14. października RWE Polska otworzyła w nowej lokalizacji Centrum Obsługi Klienta na terenie C. H. Arkadia w Warszawie. Nowe COK zastąpi funkcjonujący dotychczas w formie „wyspy” Punkt Obsługi Klienta, który w dni robocze obsługiwał dziennie nawet 230 osób.

REKLAMA

Dzięki przeprowadzce do bardziej przestronnej lokalizacji zdecydowanie zwiększy się komfort obsługi. Nowe centrum będzie służyło zarówno do obsługi obecnych klientów firmy jak i pozyskiwania nowych. Na jego terenie będzie można m.in.: zawrzeć lub rozwiązać umowę, jak również zaktualizować zawarte w niej dane osobowe, zareklamować fakturę, uzyskać jej duplikat, a także założyć z pomocą konsultanta RWE Polska konto w e-bok.

- Regularnie badamy satysfakcję naszych Klientów i wiemy, że cenią sobie taką formę kontaktu z nami. Równolegle obserwujemy także rosnącą popularność CH Arkadia. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, podjęliśmy decyzję o powiększeniu i zmianie lokalizacji Centrum Obsługi Klienta na terenie galerii. - powiedziała Ewa Owczarz, dyrektor Pionu Klientów Indywidualnych i MSP RWE Polska S.A.

- Dotychczas obsługiwaliśmy do 5 000 Klientów miesięcznie. Poprzez rozbudowę COK chcemy zwiększyć komfort obsługi, skrócić czas oczekiwania oraz przygotować się do świadczenia naszych usług jeszcze większej liczbie osób - dodała Ewa Owczarz.

Pierwszy Punkt Obsługi Klientów RWE Polska w centrum handlowym powstał w 2007 roku w Galerii Mokotów i był jednocześnie pierwszym takim punktem udostępnionym przez firmę zajmującą się sprzedażą energii elektrycznej. Następne „wyspy" zostały otwarte w 2011 w Galerii KEN Center
i w C.H. Arkadia. Kolejne centra będą powstawały w zależności od poziomu zainteresowania klientów taką formą obsługi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA