PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Organic Farma Zdrowia ma kolejne umowy najmu

  • www.portalspozywczy.pl
  • 13 wrz 2013 15:06

Organic Farma Zdrowia, sieć delikatesów z żywnością ekologiczną, podpisała w sierpniu dwie umowy najmu lokali na swoje delikatesy - jedna w centrum handlowym w Warszawie, a druga w centrum w Gdyni. Spółka przedłużyła też umowę najmu lokalu w centrum handlowym Wola Park w Warszawie.

REKLAMA

Spółka podała, że podpisała umowę najmu lokalu na Delikatesy sieci w Centrum Handlowym Wileńska w Warszawie. Delikatesy będą miały powierzchnię blisko 90m2 i zostaną otwarte z początkiem grudnia bieżącego roku.

Kolejna umowa najmu została podpisana na lokal pod Delikatesy zamiejscowe, które zostaną otwarte również z początkiem grudnia w największym, regionalnym Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. Lokal będzie miał powierzchnię około 54m2.

Zarząd podpisał też przedłużenie o kolejne 5 lat umowy najmu lokalu w Centrum Handlowym Wola Park w Warszawie, gdzie znajdują się pierwsze Delikatesy sieci. Delikatesy zostały otwarte 10 lat temu przez obecnego wiceprezesa Przemysława Tomaszewskiego i wniesione przez niego aportem do spółki Organic Farma Zdrowia po jej powstaniu w 2006 roku.

Organic Farma Zdrowia to największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi. Firma działa od 2006 r. i posiada 23 obiekty handlowe w 8 miastach Polski oraz sklep internetowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA