PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Organic Farma Zdrowia poprawia przychody

  • 30 mar 2015 11:06

Organic Farma Zdrowia poprawia przychody

Grupa Organic Farma Zdrowia wypracowała w 2014 r. 65,2 mln zł przychodów ze sprzedaży i 4 mln zł zysku netto. Rok wcześniej wyniki wyniosły odpowiednio 52,4 mln zł i 152 mln zł.

REKLAMA

Rok 2014 był dla Grupy Organic Farma Zdrowia najlepszym rokiem w dotychczasowej działalności. Sprzedaż spółki w tym okresie wzrosła o 25 proc. do kwoty 65,2 mln zł.

Odnotowywany na świecie wzrost popytu na żywność ekologiczną i pro-zdrowotną jest również odczuwalny od kilku lat w Polsce. Wprawdzie wielkość krajowego rynku jest jeszcze niszowa, za to dynamika wzrostów jest znacznie wyższa niż w Europie Zachodniej czy w innych częściach naszego sektora spożywczego. Zmiany cywilizacyjne powodują gwałtowne zainteresowanie i upowszechnienie zdrowych stylów życia, w tym również poprzez zdrowy styl odżywiania się - informuje spółka OFZ w komunikacie.

Organic Farma Zdrowia jest notowana na NewConnect. Poza siecią delikatesów stacjonarnych, posiada dwa sklepy internetowe z ekologiczną żywnością: Ekosfera24 i Organic24. Ponadto posiada udziały w spółkach zależnych: Eko-Wital (100 proc.), Bio-Planet (30 proc.) i Green Way (28 proc.).

 

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA