PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PA Nova z mniejszym zyskiem

  • Autor: dlahandlu.pl
  • 23 sie 2012 09:26

Spółka PA Nova zanotowała za pierwsze półrocze br. przychody netto ze sprzedaży w wysokości 71 472 000 zł (80 712 000 zł rok wcześniej). Zysk brutto spółki to 10 786 000 zł wobec 14 860 000 zł w I półroczu 2011 r.. - W okresie sprawozdawczym nastąpił spadek przychodów w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego o 11,4 proc. przy jednoczesnym spadku zysku ze sprzedaży o 34,5 proc. i zysku netto o 20,9 proc. - podała spółka w raporcie.

REKLAMA

Jednym z głównych celów spółki jest zdobycie znaczącej pozycji na rynku usług budowlanych w zakresie realizacji obiektów handlowych w miejscowościach o liczbie ludności około 20-100 tys. mieszkańców. PA Nova koncentruje się na kompleksowej realizacji obiektów handlowych, obejmujących galerie handlowe oraz obiekty handlu wielkopowierzchniowego, poprzez zacieśnianie współpracy z czołowymi sieciami handlowymi działającymi na rynku krajowym.

Firma zamierza kontynuować realizację tego typu projektów zarówno w formule generalnego wykonawstwa, jak i w formie deweloperskiej. Obecnie istniejemożliwość rozwijania tej działalności z uwagi na niesłabnące zainteresowanie sieci handlowych ekspansją zwłaszcza w miastach o coraz mniejszej ilości mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA