PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PHN partnera nie potrzebuje

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 paź 2016 15:14

PHN partnera nie potrzebuje Yacht Park

PHN samodzielnie zrealizuje projekt Yacht Park w Gdyni. To inwestycja łącząca funkcje mieszkaniowe z aleją spacerową z butikami i restauracjami.

REKLAMA

Yacht Park usytuowany będzie na gdyńskim Molo Rybackim. Inwestycja będzie składać się z sześciu 5-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych na obszarze o powierzchni ok. 6,3 tys. mkw.

Łącznie w ramach kompleksu powstanie 12 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym 135 apartamentów o łącznej powierzchni około 9,6 tys. mkw. Lokale zlokalizowane na parterze budynków zostaną zagospodarowane pod działalność handlowo-usługową. Wśród inwestycji realizowanych na terenie Molo Rybackiego znajdzie się m.in. budowa mariny dla 120 jednostek.

- Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. rozwija kompetencje deweloperskie i poprzez aktywne działania dąży do osiągnięcia silnej pozycji na deweloperskim rynku komercyjnym i mieszkaniowym. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o samodzielnej kontynuacji projektu Yacht Park i zakończeniu dotychczasowej współpracy z mLocum S.A. Jestem przekonany, że w ramach projektu powstanie nowoczesny kompleks apartamentów, który ze względu na swoją unikatową lokalizację cieszy się dużym zainteresowaniem. - powiedział Maciej Jankiewicz, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

W czerwcu br. Grupa Kapitałowa zakończyła wyburzenie dotychczasowej zabudowy Mola Rybackiego przy ul. Arkadiusza Rybickiego pod inwestycję Yacht Park. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest w 2017 r., zaś zakończenie inwestycji nastąpi w 2019 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA