PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PHN zbuduje obiekt handlowy w Łodzi

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 wrz 2014 08:53

Spółka celowa Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. podpisała umowę dotyczącą budowy oraz najmu obiektu handlowego w Łodzi dla jednej z największych sieci sklepów detalicznych w Polsce.

REKLAMA

Projekt realizowany będzie w formule BTS (built to suit) - projekt „szyty na miarę'', przygotowany pod potrzeby najemcy, gdzie spółka celowa PHN wybuduje obiekt zgodnie z otrzymaną decyzją o warunkach zabudowy, przy uwzględnieniu wymogów i standardów najemcy.

- Do realizacji projektu w formule BTS w dzielnicy Retkinia w Łodzi skłonił nas sukces parku handlowego na warszawskim Lewandowie, w ramach którego Grupa posiada podpisane umowy, jak również prowadzi zaawansowane rozmowy z kilkoma potencjalnymi partnerami. Projekt Retkinia prowadzony jest w ramach całościowego planu komercjalizacji naszej nieruchomości i przewiduje połączenie różnorodnych funkcji handlowych i usługowych. Podpisanie umowy z naszym partnerem jest dla nas bardzo istotne, gdyż - w sektorze handlowym - dążymy do rozwijania strategii zakładającej powstanie kolejnych inwestycji „szytych na miarę" dla naszych najemców - mówi Artur Lebiedziński, prezes zarządu PHN S.A.

Podpisana umowa dotyczy obiektu handlowego o powierzchni użytkowej ok. 1 100 mkw., który został wynajęty na okres 10 od dnia przekazania budynku, z możliwością przedłużenia najmu na kolejne 10-letnie okresy.

Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na przełomie roku, zaś ukończenie inwestycji na koniec maja 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA