PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Piotr i Paweł wejdzie do nowego projektu Gemini

  • Autor: propertynews.pl
  • 29 cze 2015 09:49

Piotr i Paweł wejdzie do nowego projektu Gemini Gemini Park Tychy

Krakowska spółka Gemini Holding nawiązuje współpracę z operatorem spożywczym, siecią Piotr i Paweł. List intencyjny w sprawie najmu powierzchni w centrum handlowemu Gemini Park Tychy, w imieniu spółki podpisała agencja CBRE, która jest jego wyłącznym komercjalizatorem.

REKLAMA

Piotr i Paweł to polska, rodzinna sieć supermarketów spożywczych z 25-letnią tradycją. Sieć posiada obecnie ponad 119 sklepów w każdym województwie, prowadzonych zarówno w formule własnych  jak i franczyzowych supermarketów. Wedle podpisanego w ubiegłym tygodniu listu intencyjnego z agencją CBRE, sieć Piotr i Paweł może zająć w obiekcie nawet 1500 mkw. powierzchni komercyjnej.

– Otwarcie Supermarketu Piotr i Paweł w tyskim Gemini Park byłoby ważnym krokiem w ekspansji naszej sieci na terenie Śląska, gdyż do tej pory funkcjonuje tam pięć sklepów pod naszym szyldem – dwa w Katowicach, oraz po jednym w Częstochowie, Żorach i Bielsku-Białej. Postrzegamy Gemini jako wiarygodnego i doświadczonego partnera w biznesie. Gemini Park w Tychach to naszym zdaniem obiekt bardzo dobrze zlokalizowany, z ciekawą koncepcją tenant mix oraz rozbudowaną, rodzinną ofertą, która dobrze wpasowuje się w filozofię naszej firmy – mówi Ewa Aleszczyk -Kalinowska, rzecznik prasowy sieci Piotr i Paweł.

Jak informują przedstawiciele agencji CBRE, podpisanie listu intencyjnego jest pierwszym krokiem do zawarcia wiążącej umowy najmu w obiekcie.

– Jesteśmy na etapie zaawansowanych negocjacji warunków umowy najmu, która finalnie powinna zostać podpisana w lipcu – informuje Mariusz Majkowski, Associate Property Negotiator CBRE.

– W tej chwili nasze działania komercjalizacyjne skupiają się na rozmowach z  kluczowymi najemcami. Pozyskanie do tenant mix Piotra i Pawła, dużego, sieciowego supermarketu, znacząco przyspieszy ten etap komercjalizacji. Niebawem będziemy podpisywać kolejne listy intencyjne i umowy  z pozostałymi anchorami, obserwujemy również bardzo duże zainteresowanie wynajmem pozostałej powierzchni handlowej. O efektach tych rozmów będziemy mogli informować już za 2-3 miesiące – dodaje Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Gemini Park Tychy będzie trzecią z kolei inwestycją spółki Gemini Holding. Zaplanowane zostało jako nowoczesny, wielkopowierzchniowy obiekt handlowy, liczący około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, wraz z parkingiem mieszczącym ok. 1100 pojazdów. Będzie w nim funkcjonowało przeszło 130 lokali handlowych, gastronomicznych, oraz punktów usługowych. Tenant mix obiektu przewiduje miejsce dla dużego operatora spożywczego, skrojonej na miarę regionu oferty modowej, jak również bogatego komponentu rozrywkowego i rekreacyjnego oraz strefy food court.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA