PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Piotr i Paweł zawita do Primy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 cze 2014 08:58

Piotr i Paweł zawita do Primy

Park handlowy Prima w Markach powiększy swoją ofertę o supermarket Piotr i Paweł. Umowa w tej sprawie została zawarta z inwestorem projektu, spółką Kleba Invest,

REKLAMA

Kompleks handlowy jest zlokalizowany w Markach w woj. mazowieckim.

Piotr i Paweł S.A. to kolejny uznany operator sieci handlowej, który otwiera swoje sklepy w koncepcie parków handlowych Prima zlokalizowanych w mniejszych ośrodkach miejskich. Do dotychczasowych partnerów firmy Kleba należą najemcy z sektora handlu detalicznego, tj. Jeronimo Martins Polska SA - operator sieci Biedronka, Market Detal Sp. z o.o. SKA (dawniej Polomarket Sp. z o.o.) - operator sieci POLOmarket oraz Grupę Czerwona Torebka - operatora sieci Dyskont Czerwona Torebka.

- Koncentrujemy się na parkach handlowych „Prima" o powierzchni kilku tysięcy metrów kw. na terenie mniejszych ośrodków miejskich, współpracując przede wszystkim z uznanymi operatorami sieci supermarketów, drogerii, sklepów odzieżowych i obuwniczych oraz aptek. Cieszę się z umowy podpisanej z Piotr i Paweł S.A., konsekwentnie budujemy szeroko rozpoznawalną markę na polskim rynku handlu i nieruchomości - powiedział Kazimierz Smoliński, prezes zarządu Kleba Invest.

Aktualnie Kleba Invest koncentruje się na realizacji parków handlowych zlokalizowanych w mniejszych ośrodkach miejskich. Są to obiekty o powierzchni 2-5 tys. mkw. powstające głównie w małych i średnich miastach pod nazwą Prima Park. Drugim obszarem działalności jest budowa i komercjalizacja nieruchomości dla operatorów sieci handlowych takich jak Biedronka, Polomarket i Dyskont Czerwona Torebka.

Obecne projekty spółki realizowane są w celu sprzedaży na rzecz inwestora zewnętrznego. Długoterminowa strategia spółki zakłada dynamiczny rozwój własnych parków handlowych, a następnie koncentrację na tym obszarze działalności.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA