PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Plaza Centers postawi na trzy kraje Europy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 sty 2016 11:02

Plaza Centers postawi na trzy kraje Europy Kraków Plaza

Rumunia, Serbia i Polska to kraje, na których koncentrować się będą działania firmy Plaza Centers przy realizacji nowych projektów deweloperskich w 2016 roku.

REKLAMA

Firma Plaza Centers posiada obecnie pięć funkcjonujących inwestycji na terenie Europy. Jednocześnie w przygotowaniu jest kolejnych pięć projektów. Firma posiada również 11 działek pod dalsze zagospodarowanie.

W ciągu najbliższych miesięcy najważniejsze zadania, jakie stoją przed jej władzami, to m.in. kontynuacja projektu Belgrade Plaza w Serbii. W najbliższym czasie firma chce pozyskać finansowanie dla inwestycji. W lipcu 2015 roku udało się uzyskać pozwolenie na budowie. Do tej pory przygotowano teren pod zabudowę.

Drugi projekt inwestycyjny to Timisoara Plaza w Rumunii. Pozwolenie na budowę otrzymano w lipcu 2015 roku. Do tej pory pozyskano finansowanie na 65 proc. kosztów projektu.

Jak informuje firma, na zaawansowanym etapie pozostają prace nad uzyskaniem pozwoleń administracyjnych dla projektu Casa Radio w Bukareszcie. Z kolei projekt MUP w Belgradzie oraz jedyna inwestycja w Polsce - Łódź Plaza, są obecnie na etapie zabezpieczenia odpowiednich zapisów w miejscowych planach zagospodarowania.

11 działek pod projekty inwestycyjne, jakie posiada dodatkowo Plaza Centers, docelowo nie będą musiały być zagospodarowane. Firma rozważa sprzedaż części z nich. Chodzi o działki nie związane z głównym biznesem, lub też nie dające gwarancji zabudowy w krótkim i średnim terminie.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA