PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pół roku Europy Centralnej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 wrz 2013 14:32

Pół roku Europy Centralnej

1. września minęło pół roku od otwarcia Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach. Obecnie skomercjalizowane jest około 85 proc. całkowitej powierzchni handlowej, z czego w galerii wynajęte jest prawie 95 proc. powierzchni.

REKLAMA

- Naszym celem było stworzenie miejsca nie tylko zakupowego, ale i takiego, w którym można spędzić wolny czas, obejrzeć koncert, smacznie zjeść i po prostu dobrze się bawić. Robimy wszystko, by Centrum było postrzegane, jako miejsce przyjazne rodzinom i klientom w każdym wieku. W dużej mierze ten plan został już zrealizowany, EC staje się czymś więcej niż tylko centrum handlowym, jest dziś znaną w regionie instytucją. Dzięki temu możemy pochwalić się pozytywnym trendem, jeśli idzie o przychody, jak i wskaźnik odwiedzalności - mówi Monika Magner, dyrektor C.H. Europa Centralna.

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni z otwarcia naszego drugiego sklepu w Polsce, w Gliwicach, w Centrum Handlowym Europa Centralna. Kilku milionom ludzi, mającym łatwy dojazd do Europy Centralnej, oferujemy ogromny wybór odzieży, obuwia i wyposażenia sportowego po gwarantowanych niskich cenach - mówi rzecznik Sports Direct.

- Kultowe produkty Apple - iPady, Iphony oraz komputery Mac cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów Europy Centralnej. Jestem miło zaskoczony faktem, że już po kilku miesiącach istnienia EC tak wiele osób do nas trafia, doceniając wysoki poziom obsługi i wiedzę naszych ekspertów Apple. Warto też dodać, iż bardzo dużą część naszych klientów stanowią lokalni przedsiębiorcy, co jest niezwykle istotne w tak szybko rozwijającym się regionie, jakim jest Górny Śląsk - mówi Zbigniew Czerniewicz, prezes firmy Cortland, sieci salonów Apple Premium Reseller i jeden z najemców EC.

W ciągu pół roku działalności Europa Centralna dokonała postępu w rozwiązaniu początkowych niedogodności, nieodłącznie towarzyszących z uruchomieniu tak dużego obiektu handlowego. Zwiększono liczbę znaków kierunkowych z informacją o dojeździe do Centrum na drogach krajowych i lokalnych oraz uporządkowano teren przy obiekcie. Na zewnątrz zazieleniły się trawniki, a latem otwarto plac zabaw dla dzieci. Od marca do Centrum dojeżdżają bezpłatne autobusy dla klientów, a z uwagi na ich popularność niebawem zostanie zwiększona ilość przystanków. Dodatkowo trasa linii autobusowej nr 41 zostanie przedłużona jesienią na teren Europy Centralnej.

  • 1
  • 2

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA