PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polacy potrafią, Duka korzysta

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 kwi 2016 10:07

Polacy potrafią, Duka korzysta Duka

Odkąd Duka dołączyła do polskiej Grupy Grass, znana ze skandynawskiego wzornictwa marka postawiła na dynamiczny rozwój w Polsce i poza jej granicami. Pierwsze efekty przyjętej strategii już są widoczne, ale firma nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa...

REKLAMA

Od 2013 roku, kiedy to dołączyła do grona marek pod opieką polskiej Grupy Grass, Duka Polska przeżywa rozkwit działalności, potwierdzony dynamicznym wzrostem obrotów zarówno w kanale stacjonarnym, jak i w sklepie on-line.

W chwili zmiany właściciela licząca 32 sklepy sieć ze skandynawskim wzornictwem, w minionym roku rozwinęła się o 11 dodatkowych salonów sprzedaży. Oferta marki obecna wówczas w Polsce i Szwecji, weszła w 2015 roku na rynek bułgarski i holenderski.

- Dla nas 2015 to był bardzo udany rok. W ciągu 12 miesięcy powiększyliśmy sieć o ponad 30 proc. Ten wynik z pewnością byłby niemożliwy bez naszych partnerów franczyzowych, z którymi otworzyliśmy 5 sklepów w Polsce i 2 za granicą. Co więcej, nasi partnerzy już po pierwszych miesiącach, deklarują chęć dalszej współpracy w nowych lokalizacjach. Już dziś wiele projektów mamy potwierdzonych i wiemy, że tempo rozwoju nie będzie niższe niż w 2015 roku – podsumowuje Teresa Szynkiewicz, dyrektor ds. rozwoju sieci Duka.

Do 2016 roku marka planuje rozwój w Polsce i poza granicami do 80 salonów. Grupa zapowiada otwarcia nowych sklepów w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Nadal rozwija się w Polsce. 30 marca br. nowy sklep Duka został otwarty w Galerii Słonecznej w Radomiu (to pierwszy sklep marki w tym mieście). Trwa także intensywna modernizacja już istniejących salonów, jak w centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach oraz w Galerii Łódzkiej. Z początkiem kwietnia po remoncie w nowej odsłonie zostanie zaprezentowany również sklep Duka w Solaris Center w Opolu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA