PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Polskie projekty GTC w rękach dwóch agencji

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 maj 2016 11:35

Polskie projekty GTC w rękach dwóch agencji GTC, Galeria Wilanów

GTC podpisało umowę z firmami JLL i Cushman & Wakefield, które zajmą się komercjalizacją i marketingiem dla wszystkich projektów handlowych GTC w Polsce. Przypisanie dwóch agencji do wszystkich przedsięwzięć jednego dewelopera jest rozwiązaniem innowacyjnym na rynku nieruchomości.

REKLAMA

Umowa została podpisana z myślą o wynajmie powierzchni w Galerii Północnej, Galerii Wilanów i Galerii Jurajskiej oraz o przedłużeniu dotychczasowych umów najmu.

GTC rozwija i aktywnie zarządza szeroką gamą nieruchomości z różnych sektorów, w tym obiektami handlowymi. Od momentu powstania, Grupa wybudowała 12 centrów handlowych o całkowitej dostępnej powierzchni przekraczającej milion metrów kwadratowych. GTC jest autorem tak prestiżowych projektów, jak np. Galeria Mokotów (Warszawa), Galeria Kazimierz (Kraków), Galeria Jurajska (Częstochowa), Avenue Mall (Zagrzeb) czy Harfa (Praga). Aktualnie GTC zarządza 7 obiektami o całkowitej powierzchni komercyjnej wynoszącej 234 tys. mkw.

- W GTC skupiamy się nie tylko na zarządzaniu podstawowymi projektami handlowymi, ale także chcemy przyspieszyć rozwój firmy w sektorze. Podpisanie umów zarówno z JLL, jak i Cushman & Wakefield było efektem strategicznej decyzji, by we współpracę na rzecz sukcesu naszych inwestycji zaangażować prestiżowych doradców - powiedział Jacek Wachowicz, Chief Investment Officer, GTC.

JLL świadczy finansowe i specjalistyczne usługi w dziedzinie nieruchomości i zarządzania inwestycjami, skierowane przede wszystkim do klientów poszukujących podwyższenia jakości poprzez posiadanie, najem, lub inwestowanie w nieruchomości. Reagując na zmieniające się oczekiwania oraz sytuację na rynku, JLL tworzy zespoły specjalistów, którzy świadczą takie zintegrowane usługi na podstawie zarówno aktualnej wiedzy o rynku, jak i prognoz oraz badań.

- Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy pracować z firmą GTC, wynajmując jedne z najlepszych i największych centrów handlowych w Polsce. Naszą współpracę rozpoczęliśmy w roku 1998, kiedy to firma JLL była odpowiedzialna za komercjalizację Galerii Mokotów - mówi Anna Wysocka, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

Cushman & Wakefield jest firmą świadczącą usługi w zakresie nieruchomości, która pomaga swoim klientom zmieniać sposób, w jaki pracują, kupują i żyją. 43 tys. pracowników tej firmy w ponad 60 krajach pomaga inwestorom optymalizować wartość ich nieruchomości, łącząc perspektywę globalną z pogłębioną wiedzą o sytuacji na lokalnych rynkach. Cushman & Wakefield jest jedną z największych firm doradczych w sektorze nieruchomości komercyjnych; jej przychody sięgają 5 mld dolarów a jej działalność obejmuje usługi wynajmu, obsługę aktywów, działania na rynkach kapitałowych, obsługę obiektów (C&W Services), globalne usługi najemcy, zarządzanie inwestycjami (DTZ Investors), obsługę projektów, reprezentowanie najemców oraz wycenę i doradztwo.

  • 1
  • 2

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA