PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Posnania włącza się w największą akcję charytatywną w Polsce

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 sty 2017 14:23

Posnania włącza się w największą akcję charytatywną w Polsce Posnania

W najbliższą niedzielę odbędzie się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Posnania z tej okazji przygotowała specjalną akcją, w ramach której przekaże na konto Fundacji środki za każdą osobę, która w niedzielę pojawi się w obiekcie i przejdzie przez specjalną bramę. Posnania wraz z najemcami przekazała również atrakcyjne przedmioty na licytacje, które odbędą się w CK Zamek.

REKLAMA

W Atrium, przy wejściu głównym od strony ulicy Kórnickiej, ustawiona zostanie specjalna brama zliczająca ludzi. Każda osoba, która przejdzie przez nią otrzyma czerwone serduszko i przyczyni się do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez Posnanię.

– W tym roku po raz pierwszy gramy z Orkiestrą. Za każdą osobę, która przyjdzie do Posnanii i przejdzie przez bramę przekażemy na rzecz Fundacji 10 groszy – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Mam nadzieję, że wszyscy razem przyczynimy się do uzbierania jak największej kwoty – dodaje. Obok bramy ustawiony zostanie zegar zliczający uczestników akcji i pokazujący na bieżąco uzbieraną kwotę.

Posnania wesprze Orkiestrę również przez działania w wirtualnym świecie. Za każde opublikowane zdjęcie w serwisie Instagram z podpisem #Posnaniawspierawosp, na konto Fundacji trafi kolejne 50 groszy.

Wraz ze swoimi najemcami Posnania przekazała na licytacje dwadzieścia przedmiotów, z których dochód pomoże dzieciom i seniorom. W CK Zamek będzie można wylicytować m.in. naszyjnik Lilou, ubrania z kolekcji Naoko by Edyta Górniak wraz z jej autografem, scenariusz serialu „Na Wspólnej” z podpisami aktorów, czy zdjęcia z sesji IN POSNANIA autorstwa Szymona Brodziaka z jego dedykacją. Pierwsze licytacje rozpoczną się ok. godz. 16 w CK Zamek i potrwają aż do kulminacyjnego momentu Finału – Światełka do Nieba.

 

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA