PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Powraca temat budowy Galerii Młociny

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 paź 2015 15:50

Powraca temat budowy Galerii Młociny Galeria Młociny

Nowe informacje w sprawie centrum handlowego na północy Warszawy. Firma Master Management Group poinformowała o włączeniu Galerii Młociny do swojego portfolio.

REKLAMA

- Nowym projektem w portfolio firmy jest Galeria Młociny, która powstanie w dzielnicy Bielany przy największym węźle komunikacyjnym północnej Warszawy "Młociny" - poinformowała firma Master Management Group w komunikacie prasowym.

Według nowych informacji w obiekcie powstanie 70 tys. mkw. GLA z ofertą ponad 200 sklepów, punktów usługowych i placówek pozwalających na spędzanie wolnego czasu.

Firma Master Management Group w tym momencie nie udziela więcej informacji na temat projektu.

Przypomnijmy, Galeria Młociny to planowana inwestycja handlowa firmy Coimpex. Jak informowaliśmy w listopadzie 2014 roku, nowym właścicielem obiektu miała stać się firma Rosehill Investments przy współudziale funduszy należącego do Griffin Group. Zgodnie z komunikatem firmy Griffin, na początku listopada firma Rosehill Investments przejęła nieruchomość pod zabudowę handlową w atrakcyjnym miejscu Warszawy. Pożyczka opiewała na kwotę 46 mln euro. Łączna powierzchnia działki to 51 tys. mkw. Nabywca, spółka Rosehill Investment należy do Andrzeja Bartnickiego i Paula Kusmierza. W informacji nie ujawniono jednak konkretnej lokalizacji ani nazwy projektu.

Zgodnie z pierwotnymi  planami firmy Coimpex, galeria handlowa miała dysponować powierzchnią 67 tys. mkw. Obok sklepów i restauracji znalazłoby się tam m.in. kino oraz trójpoziomowy parking podziemny. Projekt Galerii Młociny przygotowała pracownia architektoniczna Stefana Kuryłowicza. W 2013 roku spółka uzyskała decyzję środowiskową w sprawie realizacji projektu.

Master Management Group inwestuje, buduje i zarządza nieruchomościami handlowymi na terenie całej Polski. Aktualnie spółka zarządza ponad 70 000 mkw. GLA w Polsce, w tym: Galerią Orkana w Lublinie, Galerią Niwa w Oświęcimiu, Galerią Sandomierz oraz galerią Brama Mazur, otwartą w sierpniu 2014 roku w Ełku. Dodatkowo Master Management Group prowadzi należący do CPI portfel nieruchomości biurowych w Polsce, w tym Central Tower (dawnej Orco Tower) i Prosta 69.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA