PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Powstanie pierwszy sklep H&M w Jeleniej Górze

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 mar 2013 17:42

TK Development podpisał z H&M Hennes & Mauritz umowę najmu lokalu w CH Nowy Rynek. Sklep zajmie powierzchnię ok. 2 tys. mkw.

REKLAMA

Sklep H&M Hennes & Mauritz zostanie otwarty w CH Nowy Rynek na 2 poziomach. Na Poziomie 0 marka H&M zajmie około 1200 m kw., na Poziomie +1 - pozostałe 800 m kw.

- Salon H&M w CH Nowy Rynek będzie pierwszym sklepem tej marki w Jeleniej Górze. Śródmiejska lokalizacja naszej galerii handlowej oraz przynależny do niej Dworzec PKS to istotne, z punktu widzenia samego klienta jak i najemcy, atuty Obiektu - podaje Jarosław Lipiński, dyrektor działu najmu i rozwoju w TK Development. - Włączenie salonu H&M pod dach Obiektu jest dla nas dużą wartością dodaną. To również kolejny krok milowy w budowie największego centrum handlowego z najsilniejszą ofertą mody w mieście - dodaje.

Nowy Rynek to śródmiejska galeria handlowa zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie jeleniogórskiego Starego Miasta. - Z już zakontraktowanych warto wymienić takie marki odzieżowe jak: Bershka, Stradivarius, Reserved, Cropp Town, Mohito, SinSay, House oraz teraz podpisaną, H&M - wskazuje Sylwia Balczyńska, odpowiedzialna za najem w TK Development.

- Rozmowy z kolejnymi popularnymi i lubianymi brand'ami trwają, a ich wyniki przedstawię niebawem. Mogę zapewnić, że nasze centrum handlowe skupi w mieście silną i atrakcyjną ofertę handlowo-usługową.

Na ten moment Centrum Handlowe Nowy Rynek jest skomercjalizowane w 35 proc. Centrum będzie pierwszym tego typu obiektem w Jeleniej Górze. Na działce wielkości 3 ha deweloper TK Development wybuduje centrum handlowe o powierzchni 56 tys. mkw., w tym powierzchni najmu 24 tys. mkw. W Nowym Rynku powstanie około 115 sklepów oraz punktów usługowych. Miejsca parkingowe zostaną udostępnione klientom na poziomie -1, tj. w podziemiu oraz na dachu Obiektu.

Projekt CH Nowy RYnek inwestycja wspólna dla TK Development i Heitman. 70 proc. udziałów spółki celowej projektu jest po stronie inwestora Heitman, pozostałe 30 proc. - po stronie dewelopera TK Development, który odpowiada za proces wynajmu powierzchni handlowych. Wartość inwestycji to 55 mln euro.

Inwestycja dotyczy działki, położonej centralnie w Jeleniej Górze. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie około 800 miejsc postojowych zlokalizowanych na parkingu na poziomie -1 i +2. Integralną częścią obiektu będzie jeleniogórski dworzec PKS, który rocznie obsługuje ok. 3 mln pasażerów.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA