PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Pożar nie wpłynie na termin otwarcia Galerii Północnej

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 02 maj 2017 07:38

Pożar nie wpłynie na termin otwarcia Galerii Północnej Galeria Północna. Fot. GTC

Zakończyły się prace wyjaśniające przyczyny pożaru dachu Galerii Północnej. Straty powstałe są marginalne i nie wpłyną na termin jej otwarcia.

REKLAMA

Pożar powstał w trakcie prac nad izolacją dachu, doszło do zapalenia niewielkiego fragmentu poszycia. Pożar został ugaszony szybko i sprawnie, nie stanowiąc zagrożenia dla życia i zdrowia osób przebywających na terenie budowy oraz w sąsiedztwie Galerii Północnej.

„Straty powstałe w wyniku wydarzenia są marginalne i z całą pewnością w żaden sposób nie wpłyną na termin otwarcia Galerii Północnej, planowany na trzeci kwartał br. Obecnie trwają już prace porządkowe na miejscu zdarzenia” – czytamy w oświadczeniu galerii.

W momencie zdarzenia na terenie obiektu przebywało około 100 osób – przede wszystkim pracownicy nadzoru ze strony firmy Unibep, ochrona oraz pracownicy firm podwykonawczych, wykonujących prace w obrębie dachu i w innych częściach galerii. Jest to jedynie niewielka część pracowników realizujących prace na terenie inwestycji, w dni powszednie przy budowie Galerii Północnej pracuje ponad 1000 osób.

Pracownicy zostali szybko i sprawnie ewakuowani z miejsca zdarzenia, ich życie ani zdrowie nie znalazło się w niebezpieczeństwie. Obecność pracowników na terenie inwestycji wynikała bezpośrednio z decyzji podwykonawcy i podyktowana była sprzyjającą pogodą, będącą uwarunkowaniem koniecznym do realizacji prac w obrębie dachu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA