PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Poznaj laureatów konkursu Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej 2014

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 maj 2014 18:52

Poznaj laureatów konkursu Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej 2014

Plac Unii w Warszawie, Green Horizon w Łodzi, Olivia Business Centre w Gdańsku oraz Galeria Siedlce - to zwycięzcy II edycji konkursu Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej 2014.

REKLAMA

W dobie ogromnej konkurencji na rynku nieruchomości, deweloperzy obiektów komercyjnych podejmują się realizacji coraz trudniejszych projektów. Ich inwestycje to już nie tylko sklepy, biura czy pokoje hotelowe, ale znaczące dla rozwoju miast przedsięwzięcia, które zmieniają obraz ośrodków i wpływają na jakość życia mieszkańców.

Właśnie takie realizacje ma za zadanie wyróżnić konkurs Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej, którego II edycja towarzyszy Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach.

Do plebiscytu - na podstawie zgłoszeń czytelników portalu Propertynews.pl oraz propozycji Rady Konsultacyjnej Nagrody - zostało nominowanych 10 inwestycji. Wśród nich znalazły się biurowce: Gdański Business Center w Warszawie (HB Reavis), Green Horizon w Łodzi (Skanska) oraz Olivia Business Centre w Gdańsku (Olivia Business Centre); projekty łączące funkcje biurowe i handlowe: Plac Unii w Warszawie (BBI Development oraz Liebrecht & Wood) i Chmielna 25 w Warszawie (LHI i IVG), inwestycja hotelowo-biurowa Centrum Kongresowe BiznesHUB w Łodzi (Grupa TOYA); zintegrowane centrum komunikacyjne z galerią handlową Poznań City Center (Tri Granit) oraz typowe galerie handlowe: Galeria Siedlce (PB K. Strus), Centrum Handlowe Riviera w Gdyni (Mayland), Galeria Solna w Inowrocławiu (Acteeum Group i Libra Project).

Zwycięska czwórka - Plac Unii w Warszawie, Green Horizon w Łodzi, Olivia Business Centre w Gdańsku oraz Galeria Siedlce - została wyłoniona poprzez głosowanie czytelników portalu Propertynews.pl oraz głosy Rady Konsultacyjnej Nagrody i redakcji serwisu.

Galeria Siedlce to jedna z najważniejszych prywatnych inwestycji w mieście. Powstała w sercu ośrodka - przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wojskowej, w pobliżu dworców PKP i PKS, na terenie dawnego stadionu, nadając zupełnie nowy kształt tej części Siedlec. Nowe centrum handlowe wraz z istniejącymi już obiektami oraz zintegrowanymi, zabytkowymi budynkami, jest największym tego typu obiektem w subregionie. Kompleks oferujący 26 tys. mkw. powierzchni najmu pomieścił 120 punktów handlowych, lokale gastronomiczne, kino oraz klub fitness. Podziemny i naziemny parking zapewnia 850 miejsc dla klientów. 


PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA