PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Poznańska galeria wprowadza innowacje we współpracy z najemcami

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 kwi 2016 12:31

Poznańska galeria wprowadza innowacje we współpracy z najemcami Galeria Malta, mat. prasowe

Galeria Malta uruchomiła specjalny portal dla swoich najemców. Ma on usprawnić komunikację z zarządcą centrum.

REKLAMA

Z początkiem kwietnia w Galerii Malta ruszył portal dedykowany najemcom galerii. Po zalogowaniu, aktywni użytkownicy otrzymują informacje dotyczące najbliższych wydarzeń i inwestycji w Galerii Malta, a także najważniejsze wiadomości z rynku centrów handlowych i handlu detalicznego. Mogą szybko i wygodnie przesłać własne materiały promocyjne do publikacji na stronie internetowej i fanpage’u Galerii Malta na Facebooku. W ten sposób mogą też skontaktować się z dyrekcją centrum, zgłosić swoje uwagi czy też skorzystać z zaproszenia na spotkania Rady Galerii Malta i przygotowanych dla nich warsztatów branżowych.

Portal stanowi też platformę do obsługi Malta Quality Awards, startującego właśnie programu motywacyjnego dla najemców i ich pracowników. Jego celem jest stworzenie w Galerii Malta mechanizmów wzajemnej, ściślejszej współpracy z dyrekcją centrum i do podnoszenia jakości usług świadczonych na terenie galerii. Po zalogowaniu najemcy mogą znaleźć aktualne informacje o programie, sprawdzić swoje miejsce w rankingu i liczbę punktów otrzymanych za zaangażowanie w życie galerii. Dla zwycięzców dyrekcja Galerii Malta przygotowała atrakcyjne nagrody.

- Mamy nadzieję, że nowe narzędzie do komunikacji z najemcami będzie pomocne w codziennej pracy i ułatwi nam wdrożenie pierwszej edycji programu Malta Quality Awards, który z założenia ma pokazać wyjątkową i silną pozycję naszej galerii na tle innych obiektów – wyjaśnia Tomasz Wojsz, dyrektor Galerii Malta z ramienia firmy Neinver. - Chcielibyśmy, aby dzięki szybkiemu przepływowi informacji, motywacja naszych najemców do udziału w programie i podejmowania nowych działań rosła – niewątpliwie będzie to korzystne dla nich, dla nas, a finalnie także dla naszych klientów – dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA