PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prezes UOKiK wyraża zgodę na połączenie Cinema City i Cineworld

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 lut 2014 15:54

Prezes UOKiK wyraża zgodę na połączenie Cinema City i Cineworld

11. stycznia br. Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Polsce wydał decyzję o wyrażeniu zgody na połączenie spółki Cinema City Holding całkowicie zależnej od Cinema City International oraz Cineworld Group. Celem połączenia jest przeniesienia całego kapitału zakładowego Cinema City Holding B.V na rzecz Cineworld.

REKLAMA

Jednocześnie zgodę na połączenie wydali akcjonariusze spółki Cineworld. Stało się to 29. stycznia br. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie nadzwyczajne walne zgromadzenie Cinema City, które odbędzie się 24. lutego. 

Jak deklarują przedstawiciele Cinema City, ewentualne połączenie firm nastąpi w ciągu dwóch tygodni od jego potwierdzenia przez akcjonariuszy.

O planowanym połączeniu informowaliśmy na początku stycznia br. Chodzi o przeniesienie własności do całej działalności kinowej Cinema City. Spółka skupi się na segmencie nieruchomości, realizując projekt m.in. Park of Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA