PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prime Property Prize 2012: Znamy już Dewelopera Roku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 wrz 2012 19:55

Prime Property Prize 2012: Znamy już Dewelopera Roku

Rank Progress otrzymał nagrodę w konkursie Prime Property Prize 2012 w kategorii Deweloper Roku, organizowanym przez portal Propertynews.pl. Ogłoszenie zwycięzcy miało miejsce w trakcie uroczystej gali, która odbyła się podczas pierwszego dnia konferencji Property Forum, w dniu 18 września w Warszawie.

REKLAMA

Wyróżnienie zostało przyznane za dotychczasowe dokonania i aktywność firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, wkład w rozwój tego sektora w Polsce, wysoką jakość projektów, a także reputację w branży.

- Kiedy w kryzysie większość deweloperów centrów handlowych odkładała swoje projekty na półkę, ta spółka rozwijała skrzydła. Na przekór rynkowej koniunkturze budowała, wynajmowała oraz znajdowała kupców na kolejne obiekty. I z sukcesem zadebiutowała na giełdzie - powiedział Robert Posytek, redaktor Propertynews.pl, podczas wręczania nagrody Panu Janowi Mroczce, prezesowi zarządu firmy Rank Progress SA.

- Odbieram tą nagrodę jako podsumowanie 11. roku funkcjonowania Rank Progress. Wybudowaliśmy 49 obiektów i jest to nagroda za wszystko, co do tej pory zrealizowaliśmy. Najważniejsi są dla nas najemcy – oni są naszą podporą i ostoją w prowadzenia działalności - powiedział Jan Mroczka.

Rank Progress stanął w szranki z takimi deweloperami jak:

Czerwona Torebka

Ghelamco

SwedeCenter

Neinver

LC Corp

Echo Investment

Panattoni Europe

BBI Development

PointPark Properties (P3)

Qualia Development

Skanska Property Poland

Capital Park

Tri Granit

Unibail-Rodamco

GTC

ECE

To pierwsza edycja konkursu Prime Property Prize, który jest częścią konferencji Property Forum dotyczącej rynku nieruchomości komercyjnych. Ma on za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

- Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce dojrzewa coraz szybciej i nie pozostawia już miejsca na nieprzemyślane inwestycje. Projekty, które zostały wyłonione w konkursie Prime Property Prize 2012, są drogowskazem najlepszych przedsięwzięć i praktyk na polskiej mapie inwestycji komercyjnych. Naszym zamierzeniem jest, by statuetka ta stała się prestiżowym wyróżnieniem dla całej branży w Polsce - komentuje Robert Posytek, redaktor naczelny Propertynews.pl.

Propertynews.pl, działającym w ramach Grupy PTWP SA, to serwis o rynku nieruchomości komercyjnych, a także organizator konferencji Property Forum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA