PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Prime Property Prize Wielkopolska 2013 w kategorii Centra handlowe trafia do Starego Browaru

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 lut 2013 11:10

Prime Property Prize Wielkopolska 2013 w kategorii Centra handlowe trafia do Starego Browaru

Stary Browar Poznań zwyciężył w konkursie Prime Property Prize Wielkopolska 2013 w kategorii Centra handlowe. Obiekt walczył o statuetkę z takim projektami handlowymi realizowanymi na terenie woj. wielkopolskiego jak: Galeria Malta Poznań, Galeria nad Jeziorem Konin, Galeria Leszno w Lesznie czy Galeria Tęcza Kalisz.

REKLAMA

- Inwestycja ta urosła do miana symbolu Poznania. Z sukcesem połączyła funkcje biznesowe i kulturalne według idei 50 50, a oryginalny designem i architekturą wniosła nową jakość na regionalny rynek nieruchomości komercyjnych. Stary Browar wpisał się na stałe w krajobraz otoczenia i lokalizację, a liczba dostępnych marek i tenant mix łączy marki luksusowe z brandami ze średniej półki cenowej - powiedzieli członkowie jury wręczając nagrodę.

Inwestorem projektu była firma Fortis należąca do Grażyny Kulczyk. Oddane do użytku w 2003 roku i powiększone w 2007 roku Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar to ponad 120 tys. mkw. powierzchni całkowitej w centrum Poznania. Klienci kompleksu odnajdą tu ponad 200 punktów handlowych i gastronomicznych, rodzinne centrum rozrywki, galerię sztuki, powierzchnie biurowe oraz eksperymentalny hotel - galeria: Blow Up Hall 50 50.

Zwycięzców konkursu w pięciu kategoriach ogłoszono 19 lutego 2013 roku w czasie konferencji Property Forum Poznań. Nominowanych i zwycięzcę wybrano na podstawie zgłoszeń Czytelników portalu Propertynews.pl oraz prac Forum Ekspertów Nagrody http://www.propertynews.pl/prime-property-prize/forum-ekspertow/

Nagroda konkursu Prime Property Prize Wielkopolska 2013 w kategorii Inwestycja komercyjna jest przyznawana planowanym lub będącym w trakcie realizacji inwestycjom handlowym, biurowym, hotelowym, logistycznym czy multifunkcyjnym, realizowanym na terenie woj. wielkopolskiego.

Pod uwagę była brana nowa jakość i innowacyjność, którą istniejący obiekt, planowana inwestycja bądź firma deweloperska wnoszą na regionalny rynek nieruchomości komercyjnych, a prezentowana przez nie koncepcja jest odpowiedzią na potrzeby lokalnego biznesu i społeczności.

Ocenie podlegały także wizja i odwaga biznesowa, która trafia w potrzeby rynku, przez co gwarantuje sukces komercyjny przedsięwzięcia. Brana pod uwagę była również zgodność projektu lub działań z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz walory architektoniczne projektu lub obiektu przyczyniające się do uatrakcyjnienia tkanki miejskiej.

Więcej informacji o konferencji i nagrodzie: http://www.propertynews.pl/konferencje/

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA