PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Property Forum 2016: Zdrowy balans – jak pogodzić zakupy z rozrywką? Oni to wiedzą

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 wrz 2016 12:55

Property Forum 2016: Zdrowy balans – jak pogodzić zakupy z rozrywką? Oni to wiedzą Fot. Shutterstock

Kina Helios, kawiarnie Green Caffè Nero, kluby Jatomi Fitness, sale zabaw Kinderplaneta czy restauracje Olimp – to dziś jedne z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek kojarzonych z rozrywką i spędzaniem czasu wolnego w centrach handlowych. Za sprawą takich najemców galerie przestały kojarzyć się tylko z handlem, odpowiadając tym samym na nowe oczekiwania klientów. Szefowie tych sieci wezmą udział w konferencji Property Forum 2016, w roli prelegentów.

REKLAMA

Centra handlowe to już nie tylko zakupy. Klienci szukają w nich rozrywki i możliwości spędzenia czasu wolnego z rodziną. Jak określić „must-have” oferty pozahandlowej centrów handlowych? Jak sprawić, by rozrywka w tych obiektach "spinała się" finansowo? Współpraca zarządców z najemcami – efektywna, czyli jaka? Między innymi o tym będziemy rozmawiać w czasie Property Forum 2016.

W sesji Centra handlowe. Zdrowy balans – jak pogodzić zakupy z rozrywką udział zapowiedzieli: Tomasz Jagiełło – Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny, Helios SA, Adam Ringer – Prezes Zarządu, Green Coffee Sp. z o.o., John Sigler – Property & Construction Director, Jatomi Fitness, Jarosław Okupski – Dyrektor ds. Rozwoju, Kindermagnet Polska Sp. z o.o., Bartłomiej Bujnowski – Marketing Director, Caelum Real Estate Asset Management oraz Andrzej Jarosz – Dyrektor Komunikacji i Marketingu, Mayland Real Estate Sp. z o.o.

Moderatorem sesji będzie Elżbieta Dmowska-Mędrzycka – Prezes Zarządu, Mediadem Communication.

O rynku centrów handlowych w Warszawie będą zaś rozmawiać Piotr Niemiec – Właściciel, Grupa Gastromall, Gabriel Tayoun – Prezes Zarządu, Europtima Sp. z o.o., Jolanta Wawrzyszuk – Dyrektor ds. Operacyjnych, Atrium Poland Real Estate Management i Andrzej Jarosz – Dyrektor Komunikacji i Marketingu, Mayland Real Estate Sp. z o.o. Moderatorem dyskusji będzie: Anna Wysocka – Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

W sesji rynek centrów handlowych w Warszawie prelegenci spróbują odpowiedzieć na pytania: czego deweloperzy centrów handlowych oczekują od Warszawy i przedstawią planowane inwestycje w tym mieście.

Property Forum to największe spotkanie dotyczące przyszłości rynku nieruchomości komercyjnych. Ponad 1000 uczestników, przeszło 120 prelegentów, 2 dni dyskusji i uroczysta gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2016. Inwestorzy, deweloperzy, najemcy, politycy, samorządowcy i finansiści na jednej scenie i w kuluarach.

Weź udział w Property Forum 2016. Więcej o konferencji: www.propertyforum.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA