PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Property Forum 2016: Zdrowy balans – jak pogodzić zakupy z rozrywką? Oni to wiedzą

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 wrz 2016 12:55

Property Forum 2016: Zdrowy balans – jak pogodzić zakupy z rozrywką? Oni to wiedzą Fot. Shutterstock

Kina Helios, kawiarnie Green Caffè Nero, kluby Jatomi Fitness, sale zabaw Kinderplaneta czy restauracje Olimp – to dziś jedne z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek kojarzonych z rozrywką i spędzaniem czasu wolnego w centrach handlowych. Za sprawą takich najemców galerie przestały kojarzyć się tylko z handlem, odpowiadając tym samym na nowe oczekiwania klientów. Szefowie tych sieci wezmą udział w konferencji Property Forum 2016, w roli prelegentów.

REKLAMA

Centra handlowe to już nie tylko zakupy. Klienci szukają w nich rozrywki i możliwości spędzenia czasu wolnego z rodziną. Jak określić „must-have” oferty pozahandlowej centrów handlowych? Jak sprawić, by rozrywka w tych obiektach "spinała się" finansowo? Współpraca zarządców z najemcami – efektywna, czyli jaka? Między innymi o tym będziemy rozmawiać w czasie Property Forum 2016.

W sesji Centra handlowe. Zdrowy balans – jak pogodzić zakupy z rozrywką udział zapowiedzieli: Tomasz Jagiełło – Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny, Helios SA, Adam Ringer – Prezes Zarządu, Green Coffee Sp. z o.o., John Sigler – Property & Construction Director, Jatomi Fitness, Jarosław Okupski – Dyrektor ds. Rozwoju, Kindermagnet Polska Sp. z o.o., Bartłomiej Bujnowski – Marketing Director, Caelum Real Estate Asset Management oraz Andrzej Jarosz – Dyrektor Komunikacji i Marketingu, Mayland Real Estate Sp. z o.o.

Moderatorem sesji będzie Elżbieta Dmowska-Mędrzycka – Prezes Zarządu, Mediadem Communication.

O rynku centrów handlowych w Warszawie będą zaś rozmawiać Piotr Niemiec – Właściciel, Grupa Gastromall, Gabriel Tayoun – Prezes Zarządu, Europtima Sp. z o.o., Jolanta Wawrzyszuk – Dyrektor ds. Operacyjnych, Atrium Poland Real Estate Management i Andrzej Jarosz – Dyrektor Komunikacji i Marketingu, Mayland Real Estate Sp. z o.o. Moderatorem dyskusji będzie: Anna Wysocka – Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych, JLL.

W sesji rynek centrów handlowych w Warszawie prelegenci spróbują odpowiedzieć na pytania: czego deweloperzy centrów handlowych oczekują od Warszawy i przedstawią planowane inwestycje w tym mieście.

Property Forum to największe spotkanie dotyczące przyszłości rynku nieruchomości komercyjnych. Ponad 1000 uczestników, przeszło 120 prelegentów, 2 dni dyskusji i uroczysta gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2016. Inwestorzy, deweloperzy, najemcy, politycy, samorządowcy i finansiści na jednej scenie i w kuluarach.

Weź udział w Property Forum 2016. Więcej o konferencji: www.propertyforum.pl


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA