PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przejęcie galerii w Zielonej Górze będzie opóźnione

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 lip 2015 10:56

Przejęcie galerii w Zielonej Górze będzie opóźnione Galeria Handlowa Ramzes

Spółka zależna od JR Invest, właściciel centrum handlowego Galeria Ramzes w Zielonej Górze przedłużył termin sprzedaży obiektu do końca sierpnia br.

REKLAMA

O transakcji informowaliśmy na początku maja br. Zgodnie z porozumieniem, obiekt miał być sprzedany za kwotę 11,5 mln złotych w terminie do końca czerwca.

JR Invest poinformowało jednak o podpisaniu aneksu do przedwstępnej umowy sprzedaży nieruchomości. Umowa przyrzeczona zostanie zawarta do końca sierpnia br. Do tego momentu kupujący musi zapłacić 2,2 mln złotych. Pozostała kwota będzie zapłacona do 7 dni od podpisania umowy.

Firma wciąż nie ujawnia nabywcy projektu.

Właścicielem Galerii Ramzes, zlokalizowanej w Zielonej Górze, jest spółka Centrum Market Zielona Góra Sp. z o.o., która od kwietnia 2012 r. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej JR Invest SA. Łączna powierzchnia handlowa tego obiektu wynosi ponad 6 800 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA