PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przemysław Krych: Sukces mimo obaw rynku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 paź 2015 15:44

Przemysław Krych: Sukces mimo obaw rynku Przemysław Krych

Dom handlowy Supersam w Katowicach już otwarty. - Kiedy rozpoczynaliśmy realizację naszego projektu wszyscy mówili, że to inwestycja obarczona bardzo dużym ryzykiem. Finalnie okazała wielkim sukcesem - mówi w rozmowie z Propertynews.pl Przemysław Krych, prezes zarządu Griffin Real Estate.

REKLAMA

Jak tłumaczy Przemysław Krych, obiekt osiągnął 100-proc. stopień skomercjalizowania w momencie otwarcia. - To rzadkość nie tylko w Polsce, ale i na innych rynkach. Nasz zespół wykonał fantastyczną robotę - mówi prezes Griffin Real Estate.

Część handlowa to początek projektu Supersam. Firma buduje także 5 tys. mkw. powierzchni biurowej. - Inwestycja będzie otwarta za rok, ponieważ przed rozpoczęciem realizacji musieliśmy uzyskać pozwolenie na użytkowanie części handlowej - tłumaczy Krych.

Mimo wczesnego etapu projektu, inwestor rozmawia już z dużymi najemcami. - W tym momencie negocjujemy z dwoma podmiotami, które mogą wynająć całą powierzchnię biurową. Zainteresowanie wykazują także mniejsi najemcy. To, czy przyjmiemy formułę wynajmu biur dla wielu firm zależy od finału rozmów z dużymi podmiotami - komentuje w rozmowie z Propertynews.pl Przemysław Krych.

Inwestycja Supersam to nie jedyny projekt, który realizuje na Górnym Śląsku firma Griffin Real Estate. - Jako grupa, czyli również jako Echo Investment, jesteśmy bardzo aktywni na Śląsku. Realizujemy ostatnią fazę projektu biurowego, przygotowujemy także budowę nowego obiektu handlowego - Galerii Południowej. To dwa duże projekty - tłumaczy Krych

8 października w samym sercu Katowic został otwarty Dom Handlowy Supersam. Udostępnił 76 punktów handlowo-usługowych w tym 24, nieobecnych do tej pory w tej części miasta. Inwestorem obiektu jest Griffin Real Estate, za jego zarządzanie odpowiada Knight Frank.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA