PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przemysław Krych: Sukces mimo obaw rynku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 paź 2015 15:44

Przemysław Krych: Sukces mimo obaw rynku Przemysław Krych

Dom handlowy Supersam w Katowicach już otwarty. - Kiedy rozpoczynaliśmy realizację naszego projektu wszyscy mówili, że to inwestycja obarczona bardzo dużym ryzykiem. Finalnie okazała wielkim sukcesem - mówi w rozmowie z Propertynews.pl Przemysław Krych, prezes zarządu Griffin Real Estate.

REKLAMA

Jak tłumaczy Przemysław Krych, obiekt osiągnął 100-proc. stopień skomercjalizowania w momencie otwarcia. - To rzadkość nie tylko w Polsce, ale i na innych rynkach. Nasz zespół wykonał fantastyczną robotę - mówi prezes Griffin Real Estate.

Część handlowa to początek projektu Supersam. Firma buduje także 5 tys. mkw. powierzchni biurowej. - Inwestycja będzie otwarta za rok, ponieważ przed rozpoczęciem realizacji musieliśmy uzyskać pozwolenie na użytkowanie części handlowej - tłumaczy Krych.

Mimo wczesnego etapu projektu, inwestor rozmawia już z dużymi najemcami. - W tym momencie negocjujemy z dwoma podmiotami, które mogą wynająć całą powierzchnię biurową. Zainteresowanie wykazują także mniejsi najemcy. To, czy przyjmiemy formułę wynajmu biur dla wielu firm zależy od finału rozmów z dużymi podmiotami - komentuje w rozmowie z Propertynews.pl Przemysław Krych.

Inwestycja Supersam to nie jedyny projekt, który realizuje na Górnym Śląsku firma Griffin Real Estate. - Jako grupa, czyli również jako Echo Investment, jesteśmy bardzo aktywni na Śląsku. Realizujemy ostatnią fazę projektu biurowego, przygotowujemy także budowę nowego obiektu handlowego - Galerii Południowej. To dwa duże projekty - tłumaczy Krych

8 października w samym sercu Katowic został otwarty Dom Handlowy Supersam. Udostępnił 76 punktów handlowo-usługowych w tym 24, nieobecnych do tej pory w tej części miasta. Inwestorem obiektu jest Griffin Real Estate, za jego zarządzanie odpowiada Knight Frank.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA