PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przeprowadzki w Silesia City Center

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 gru 2015 11:22

Przeprowadzki w Silesia City Center Silesia City Center

W Silesia City Center trwa modernizacja. Kolejni najemcy mają za sobą przeprowadzki do nowych lokali i ponowne otwarcie, wśród nich m.in. Bershka, Big Star, Kazar i Próchnik. Silesia wzbogaciła się także o kolejnego, nowego najemcę - Lanĉerto.

REKLAMA

- Modernizacja oferty Silesia City Center to jeden z największych tego typu procesów w polskich centrach handlowych. To również ogromne wyzwanie dla zarządcy obiektu, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Zmiany, jakimi Silesia poddaje swoją ofertę, odbywają się jednak niezwykle sprawnie - podkreśla dyrekcja centrum.

- Tylko w ciągu ostatnich tygodni relokowaliśmy aż 14 salonów. Część z nich działa już w nowej lokalizacji. W części trwają jeszcze prace remontowe, które powinny zakończyć się w najbliższych dniach. Sprawnie przebiegł także proces zamykania lokali najemców, z którymi zdecydowaliśmy się rozstać. W ich miejscu już ulokowały się przeniesione sklepy dotychczasowych najemców, a także nowe marki, jakie do nas zawitały - mówi Piotr Gajda, dyrektor Silesia City Center.

Wśród marek, które w ostatnich tygodniach zmieniły swój adres i otwarły się ponownie w nowej lokalizacji są m.in. Bershka, Big Star, Kazar i Próchnik. Bershka zmieniła swój salon z ponad 498 mkw. na lokalizację w nowej części Silesii o powierzchni 724 mkw. Miejsce po Bershce pochłonie natomiast sąsiadujący z nią salon Zary. Tym samym ten ostatni stanie się jednym z największych na Śląsku.

W nowej odsłonie w Silesii działa także już Big Star. Sklep otwarto w miejscu działająco tu wcześniej salonu Puma. Nowy lokal ma powierzchnię ponad 136 mkw. Podmianę lokalizacji ma za sobą także Kazar. W jego miejscu od listopada działa już Komputronik. Kazar z kolei „wskoczył” na miejsce po Monnari. Nowy salon marki ma powierzchnię ponad 213 mkw. Swój salon w Silesii powiększył Próchnik - z 75 m kw. marka przeniosła się na ponad 115 mkw.

Wśród grudniowych zmian Silesii nie zabraknie także nowych otwarć. W galerii już działa salon z modą męską Lanĉerto, w połowie miesiąca otworzy się natomiast salon Twin Set Simona Barbieri. W najbliższych tygodniach oferta galerii wzbogaci się także o takie marki jak: Guess by Marciano, Clinique, Hugo Boss, Gant, Together Him oraz Clodi. Także w strefie foodcourt szykują się nowe otwarcia.

- Zaplanowany proces modernizacji obejmie ponad 100 lokali, to jest 1/3 oferty Silesii. Pod dach galerii wprowadzone zostanie ponad 40 nowych marek. Efektem tego będzie nowa, odświeżona i niezwykle konkurencyjna oferta Silesia City Center, wypełniona zarówno popularnymi markami sieciowymi, jak również markami z wyższej półki, markami polskich projektantów, a także ciekawą oferta restauracyjną - podkreśla Piotr Gajda. 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA