PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przetarliśmy już szlaki. Pora na nowe wyzwania

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 mar 2016 14:23

Przetarliśmy już szlaki. Pora na nowe wyzwania Galeria Katowicka

Rok 2015 dla Galerii Katowickiej był rokiem przecierania szlaków, rokiem innowacji oraz bezdyskusyjnie rokiem rekordów na wszystkich płaszczyznach - mówi w rozmowie z Propertynews.pl Dawid Prymas, dyrektor ds. marketingu i PR Galerii Katowickiej. Centrum szykuje się do wdrożenia nowych pomysłów.

REKLAMA

- Jesteśmy w trakcie procesu optymalizacji tenant mix Galerii Katowickiej tak, aby jeszcze bardziej dopasować go do oczekiwań i potrzeb aktualnych oraz przyszłych Klientów. W najbliższym czasie będziemy informować o otwarciach nowych sklepów i punktów. Jednocześnie bardzo intensywnie pracujemy nad rozwojem naszych programów marketingowych tak, aby stale dostarczać klientom jak najlepszych powodów do odwiedzenia Galerii Katowickiej i dokonania w niej zakupów - komentuje Dawid Prymas, dyrektor ds. marketingu i PR Galerii Katowickiej.

Po pierwsze: wydarzenia

Jak zaznacza, duży nacisk zostanie położony na nowe inicjatywy. Jako przykład wskazuje na Projekt Wyższy Poziom. - Inicjatywa przybliża mieszkańcom bogatą ofertę kulturalną i edukacyjną regionu, wspiera najciekawsze inicjatywy oraz umożliwia aktywne uczestniczenie w większości z nich. Do tej pory w ramach Projektu zrealizowaliśmy ok 180 różnego rodzaju wydarzeń: warsztatów dla dzieci i dorosłych, spotkań, sesji relaksacyjnych, spektakli, performance`ów, wydarzeń w ramach festiwali, koncertów, etc. - dodaje.

W ramach projektu w Galerii Katowickiej została otwarta "Scena w Galerii" Teatru Śląskiego, pierwsza w Europie stała scena dużego publicznego teatru prowadzona w obiekcie handlowym.

- Spektakle każdorazowo gromadzą komplet publiczności oraz zdobywają doskonałe recenzje krytyków teatralnych oraz samych widzów. Spektakle grane na Scenie w Galerii można obejrzeć tylko i wyłącznie w Galerii Katowickiej. Występują w nich najlepsi aktorzy Teatru Śląskiego, autorami sztuk są m.in. osoby nagrodzone Paszportami Polityki, a za reżyserię np. odpowiada sam dyrektor Teatru Śląskiego. Tematyka repertuaru Sceny w Galerii jest specyficzna. Porusza bowiem kontrowersyjne tematy, dotykając problemów życia we współczesnym świecie. Galeria Katowicka stara się zachować dystans do samej siebie stąd w spektaklach pojawia się również wątek komercji, towaru, konsumpcjonizmu. Taką postawę i samą inicjatywę szczególnie docenia społeczność lokalna, widzowie i media - komentuje przedstawiciel Galerii Katowickiej.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA