PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przez Galerię Katowicką do świata mody

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 kwi 2016 08:01

Przez Galerię Katowicką do świata mody Julia Gryc, fot. Sebastian Cviq

Czternastoletnia Julia Gryc z Bytomia, zwyciężczyni castingu realizowanego w ramach Katowice Fashion Week Galerii Katowickiej, największego wydarzenia modowego na Śląsku, rozpoczęła światową karierę. Trenuje pod okiem specjalistów modelingu, zrealizowała sesję zdjęciową do magazynu Glamour oraz wymarzony wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

REKLAMA

W niespełna trzy miesiące od pojawienia się na wybiegu w Galerii Katowickiej Julia leci na spotkania z agentami do Hollywood i, asystując znanej top modelce, do Miami na swój pierwszy międzynarodowy kontrakt reklamowy.

– Jak młoda bytomianka trafiła do wielkiego świata mody? Julia zawsze nieśmiało marzyła o pracy modelki. Piękna, wysoka, z błyskiem w oku. Rodzice Julii postawili jednak warunek – musi skończyć 14 lat zanim spróbuje swoich sił w świecie mody. Z urodzinami Julii zbiegło się Katowice Fashion Week w Galerii Katowickiej. Oficjalna część wydarzenia jeszcze się nie rozpoczęła, a Julia już zwróciła na siebie naszą uwagę – mówi Małgorzata Leitner, właścicielka agencji Avant Models i managerka Julii Gryc.

Wydarzenie pod nazwą Katowice Fashion Week w Galerii Katowickiej odbyło się w październiku ubiegłego roku, Kandydatów na modelki i modeli w Galerii Katowickiej oceniali: Joanna Krupa – modelka i aktorka, jurorka popularnego programu Top Model, Anna Jurgaś, redaktor naczelna magazynu Glamour, Małgorzata Leitner, właścicielka agencji Avant Models partnera programu Top Model, reprezentująca takie gwiazdy jak: Joanna Krupa, Kasia Struss i Zosia Nowak oraz Ylan Anoufa, dyrektor artystyczny Fashion TV oraz główny projektant francuskiej marki Maison Anoufa założonej w 1940 roku.

– Wysoki poziom imprezy, jaką jest Katowice Fashion Week musi mieć swoje odzwierciedlenie w profesjonalizmie pracy nawet kiedy gasną światła jupiterów. Tak się zadziało w przypadku kariery Julii. Dwudniowe wydarzenie w Galerii Katowickiej nie było tylko chwilowym spotkaniem z modą, ale prawdziwą trampoliną, która rozpoczęła wielką przygodę w światowym modelingu. Z wybiegu w Galerii Katowickiej przez szkolenia modelingowe, sesję na łamach magazynu Glamour, a następnie kontrakt w Miami, w zaledwie trzy miesiące, bez żadnych wcześniejszych doświadczeń w modelingu – to naprawdę wyjątkowy wyczyn. Jestem dumni z Juli, jej ciężkiej pracy, ale też całego zespołu zaangażowanego w Katowice Fashion Week, a w szczególności doskonałej pracy, jaką wykonało Avant Models – mówi Dawid Prymas, dyrektor ds. marketingu i PR Galerii Katowickiej.

Już teraz Galeria Katowicka pracuje nad kolejną edycją największego wydarzenia fashion na Śląsku i zapowiada Katowice Fashion Week w pierwszej połowie 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA