PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przychody Grupy Redan w I półroczu 2011 r. przekroczyły 170 mln zł

  • Autor: PAP
  • 18 lip 2011 09:06

Zarząd Redan SA informuje, że szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży zrealizowane w I półroczu 2011 r. wyniosły 170,1 mln zł i były wyższe o 20 proc. w porównaniu do osiągniętych w tym samym okresie roku poprzedniego.

REKLAMA

Sieć dyskontowa Textilmarket odnotowała wzrost sprzedaży o 15 proc. - wyniosła ona 86,1 mln zł.

Na rynku modowym natomiast Grupa Kapitałowa Redan zwiększyła sprzedaż o 26 proc. osiągając wartość 84,0 mln zł.

Sprzedaż w sklepach porównywalnych (tzn. takich, które działały w I półroczu bieżącego roku jak i w poprzednim roku) w sektorze dyskontowym praktycznie utrzymała ubiegłoroczny poziom, natomiast na rynku modowym wzrosła o 14 proc.

Po 6 miesiącach 2011 r. szacunkowa wartość marży handlowej (przychody ze sprzedaży towarów pomniejszone o koszt sprzedanych towarów) Grupy Redan wzrosła o 23 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2010 roku osiągając poziom 77,5 mln zł.

Grupa odnotowała wzrost wolumenu marży zarówno na rynku dyskontowym, jak i modowym - odpowiednio o 16 i 31 proc.

Pełna informacja nt. wyników finansowych osiągniętych w I półroczu 2011 r. zaprezentowana zostanie w rozszerzonym skonsolidowanym raporcie okresowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA