PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przychody grupy Redan wzrosły o 27 proc.

  • Autor: ISBnews
  • 02 lis 2012 08:39

Szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki odzieżowej Redan wyniosły 37,7 mln zł we wrześniu, co oznacza wzrost o 27 proc. w skali roku. Szacunkowa wielkość skonsolidowanej marży handlowej wyniosła 44 proc. w ub. miesiącu i była niższa od marży zrealizowanej we wrześniu ubiegłego roku o 4 pkt. proc.

REKLAMA

W ujęciu narastającym, za 9 miesięcy 2012 r., sprzedaż grupy Redan wyniosła 302,9 mln zł i była o 16 proc. wyższa w ujęciu r/r, natomiast marża w tym okresie była na poziomie 43 proc., tj. o 1 pkt proc. niższa w porównaniu do roku wcześniejszego.

"W sieci dyskontowej poziom sprzedaży we wrześniu br. wyniósł 21 mln zł, co oznacza wzrost o 23 proc. r/r. Natomiast poziom sprzedaży po 9 miesiącach br. osiągnął 158,1 mln zł i tym samym wzrósł o 17 proc. r/r. Szacunkowa marża handlowa po 9 miesiącach wyniosła 39 proc. i była wyższa o 1 pkt. proc. od ubiegłorocznej" - podano w komunikacie.

Wartość sprzedaży na rynku modowym Grupy Redan we wrześniu wzrosła o 34 proc. r/r i wyniosła 16,7 mln zł, a za 9 miesięcy 144,8 mln zł, co oznacza 15 proc. wzrost. Szacunkowa wielkość marży handlowej po 3 kwartałach wyniosła 48 proc., co oznacza poziom niższy od roku poprzedniego o 4 pkt proc.

W sieci sprzedaży marek Top Secret, Troll i DryWash na koniec sierpnia funkcjonowały 220 sklepy własne i franczyzowe o łącznej powierzchni 35,1 tys. mkw., co oznacza wzrost powierzchni handlowej o 15 proc. r/r.

Sieć Textilmarket na koniec sierpnia składała się z 278 sklepów własnych o łącznej powierzchni 61,4 tys. mkw., co oznacza 19 proc. przyrost powierzchni handlowej r/r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA