PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Przychody Vistula Group wzrosły w lipcu o 11,4 proc.

  • Autor: gpwinfostrefa.pl
  • 06 sie 2014 08:23

Przychody Vistula Group wzrosły w lipcu o 11,4 proc.

Vistula Group osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży w lipcu 2014 roku w wysokości około 34,1 mln zł. Były one wyższe od przychodów osiągniętych w lipcu 2013 roku o około 11,4 proc.

REKLAMA

W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - lipiec 2014 roku wyniosła około 236,2 mln zł i była wyższa o około 9,1 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Przychody ze sprzedaży detalicznej osiągnięte w segmencie odzieżowym (marki Vistula, Wólczanka, Deni Cler) - wyniosły około 18,6 mln zł i były wyższe od przychodów z lipca 2013 roku o około 14,0 proc . W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - lipiec 2014 roku w tym segmencie wyniosła około 126,4 mln zł i była wyższa o około 7,7 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Natomiast przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie jubilerskim (marka W.KRUK) - wyniosły około 12,8 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w lipcu 2013 roku o około 3,4 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - lipiec 2014 roku w tym segmencie wyniosła około 87,9 mln zł i była wyższa o około 7,0proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA