PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

PSB Mrówka w galerii NDM w Nowym Dworze Mazowieckim

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 gru 2012 12:54

Do grona najemców Galerii NDM dołączył market DIY, PSB Mrówka. Sklep zajmie powierzchnię 1 800 mkw., dodatkowo na zewnątrz znajdzie się duży ogród, o powierzchni 600 mkw.

REKLAMA

- To jeden z kluczowych najemców w tym obiekcie, ponieważ zajmuje największą powierzchnię, jest największym w Polsce operatorem sklepów typu dom i ogród, i bardzo cenioną marką wśród klientów - mówi Wojciech Drozd, właściciel RetPro, firmy realizującej projekt.

- Poza tym, PSB Mrówka ma tą specyfikę, że przyciąga klientów z dużo większego obszaru, niż tradycyjne sieci handlowe, poprzez co bardzo dobrze komponuje sie z innymi operatorami. Podobny obiekt mamy juz np. w Ciechanowie, gdzie kluczowi najemcy świetnie się uzupełniają (operator spożywcy, sklep typu dom i ogród, sklep elektroniczny). Kolejne dwie umowy podpiszemy w ciągu 2 tygodni, a ostatnie na początku przyszłego roku, wtedy tez obiekt będzie skomercjalizowany w 100 proc. - dodaje właściciel RetPro.

Galeria NDM to znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Wojska Polskiego 20. I faza inwestycji funkcjonuje od lutego br. Jej powierzchnia to 2 000 mkw.. Wśród najemców są: Marcpol, Meble Bodzio, kawiarnia, apteka. II faza o powierzchni 4 000 mkw. będzie składała się z 7 lokali o powierzchni od 200 do 1 800 mkw. Cały kompleks zajmie powierzchnię 2 ha. Galeria NDM jest zlokalizowana przy skrzyżowaniu trasy krajowej nr 630 i wiadukcie prowadzącym do centrum miasta. II fazę obiektu zostanie oddana do użytku w maju 2013 roku.

  • xxxx 2013-08-21 19:47:02
    sklep do (...) bezmarkowy towar obsługa do bani jedna wielka lipa.
  • klient nr x 2013-07-25 22:05:22
    sklep żle przygotowany na otwarcie ,brak cen na działach ,przy spodziewanej dużej ilości klientów ,długi czas oczekiwania na kogoś z obsługi by dowiedzieć się o konkretną cenę ,po raz pierwszy zdażyło mi siię być na tak żle zorganizowanym otwarciu sklepu, obsługa bardzo się starała,lecz złe wrażenie pozostaje


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA