PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Quick Park w Mysłowicach z kamieniem węgielnym

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 paź 2015 14:04

Quick Park w Mysłowicach z kamieniem węgielnym Wmurowanie kamienia węgielnego pod Quick Park Mysłowice

W poniedziałek, 5 października 2015 roku odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę Centrum Handlowego Quick Park w Mysłowicach.

REKLAMA

W uroczystości wzięli udział m.in. Prezydent Miasta Pan Edward Lasok, przedstawiciele Urzędu Miejskiego, Wydziału Architektury Miasta, Wydziału Inwestycji i Inżynierii Miejskiej, Wydział Rozwoju.

Inwestycja powstanie u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych: ulicy Katowickiej oraz ulicy Obrzeżnej Północnej. Wjazd na teren będzie możliwy z dwóch stron za pomocą rond.

Quick Park Mysłowice to inwestycja o wartości 100 mln złotych. Docelowo pracować w nim będzie blisko 600 osób. Obiekt powstanie w pobliżu osiedli mieszkaniowych: Śródmieście, Stare Miasto i Bończyk - zamieszkiwanych przez kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.

Centrum handlowe zapewni ofertę handlowo-usługową poprzez połączenie galerii handlowej, parku handlowego, jedynej w mieście restauracji McDonald’s oraz stacji benzynowej.

Na powierzchni prawie 16 tys. mkw. znajdzie się ok. 60 sklepów mi.in. supermarket spożywczy, marki z branży odzieżowej i obuwniczej, drogeria, sklep z branży rtv- agd oraz punkty gastronomiczne i usługowe. 

Pozwolenie na budowę inwestycji wydano 30 września br. - Otrzymana przez nas 30 września br. decyzja o pozwoleniu na budowę, wydana przez Prezydenta Miasta Mysłowic - Edwarda Lasok, pozwala nam przystąpić do realizacji budowy obiektu. Rozpoczęliśmy właśnie prace ziemne na terenie inwestycji mające na celu uporządkowanie terenu pod inwestycję. Jesteśmy również mocno zaangażowani w przetarg, w którym wybierzemy generalnego wykonawcę. Po jego rozstrzygnięciu rozpoczniemy prace budowlane - informuje prezes firmy Real2B, Jarosław Fijałkowski.

- Cieszę się bardzo, że powstanie w Mysłowicach nowe centrum handlowe. Zwłaszcza, że  projekt robi imponujące wrażenie i taka na pewno będzie też jego realizacja. Inwestycja tego typu jest dla Mysłowic  wielką korzyścią. To przecież wpływy do budżetu miasta, a   także nowa infrastruktura drogowa oraz poszerzenie oferty handlowej dla mieszkańców. Warto podkreślić, że to także nowe miejsca pracy dla mysłowiczan. Życzymy powodzenia w realizacji inwestycji - komentuje Prezydent Miasta Mysłowic- Edward Lasok.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA