PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Quick Park w Mysłowicach z kamieniem węgielnym

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 paź 2015 14:04

Quick Park w Mysłowicach z kamieniem węgielnym Wmurowanie kamienia węgielnego pod Quick Park Mysłowice

W poniedziałek, 5 października 2015 roku odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę Centrum Handlowego Quick Park w Mysłowicach.

REKLAMA

W uroczystości wzięli udział m.in. Prezydent Miasta Pan Edward Lasok, przedstawiciele Urzędu Miejskiego, Wydziału Architektury Miasta, Wydziału Inwestycji i Inżynierii Miejskiej, Wydział Rozwoju.

Inwestycja powstanie u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych: ulicy Katowickiej oraz ulicy Obrzeżnej Północnej. Wjazd na teren będzie możliwy z dwóch stron za pomocą rond.

Quick Park Mysłowice to inwestycja o wartości 100 mln złotych. Docelowo pracować w nim będzie blisko 600 osób. Obiekt powstanie w pobliżu osiedli mieszkaniowych: Śródmieście, Stare Miasto i Bończyk - zamieszkiwanych przez kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.

Centrum handlowe zapewni ofertę handlowo-usługową poprzez połączenie galerii handlowej, parku handlowego, jedynej w mieście restauracji McDonald’s oraz stacji benzynowej.

Na powierzchni prawie 16 tys. mkw. znajdzie się ok. 60 sklepów mi.in. supermarket spożywczy, marki z branży odzieżowej i obuwniczej, drogeria, sklep z branży rtv- agd oraz punkty gastronomiczne i usługowe. 

Pozwolenie na budowę inwestycji wydano 30 września br. - Otrzymana przez nas 30 września br. decyzja o pozwoleniu na budowę, wydana przez Prezydenta Miasta Mysłowic - Edwarda Lasok, pozwala nam przystąpić do realizacji budowy obiektu. Rozpoczęliśmy właśnie prace ziemne na terenie inwestycji mające na celu uporządkowanie terenu pod inwestycję. Jesteśmy również mocno zaangażowani w przetarg, w którym wybierzemy generalnego wykonawcę. Po jego rozstrzygnięciu rozpoczniemy prace budowlane - informuje prezes firmy Real2B, Jarosław Fijałkowski.

- Cieszę się bardzo, że powstanie w Mysłowicach nowe centrum handlowe. Zwłaszcza, że  projekt robi imponujące wrażenie i taka na pewno będzie też jego realizacja. Inwestycja tego typu jest dla Mysłowic  wielką korzyścią. To przecież wpływy do budżetu miasta, a   także nowa infrastruktura drogowa oraz poszerzenie oferty handlowej dla mieszkańców. Warto podkreślić, że to także nowe miejsca pracy dla mysłowiczan. Życzymy powodzenia w realizacji inwestycji - komentuje Prezydent Miasta Mysłowic- Edward Lasok.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA